Коли Вася дізналася, що про неї говорять у селі, вона вирішила дізнатися хто ця пліткарка. І пошуки привели її прямо до дверей Олени.

Василісу покинув чоловік. У них і до цього був шлюб не надто добрим. Часто траплялися сварkи та сkандали, все через розгульний спосіб життя Степана. А потім він прийшов і заявив, що йде до іншої. Дочку та сина він повністю залишив на дружину, відмовився навіть аліменти платити. Василисі довелося нелегко. На цьому ґрунті вона сильно зблизилася із сусідкою. У Олени також доля була непроста. Чоловік був затятим алkоголіком, не цурався і руку піднімати на дружину та дітей. Вася подругу шкодувала, вони часто обговорювали проблеми, nлакали, потім втішали себе солодощами.

Олена стала близькою подругою для Васі. Після відходу чоловіка довелося несолодко, Вася дуже багато працювала, щоб прогодувати сім’ю. Але доля виявилася до неї прихильною, через рік вона зустріла Іллю. Ілля виявився дуже відповідальним чоловіком із золотими руками. Він щиро любив самотню жінку і прийняв її дітей. Після цього життя Васі налагодилося. Їй полегшало, вона пішла з підробітку. Грошей у домі побільшало.

Окрім усього Васю чоловік оточив любов’ю та підтримкою. А потім по селі почали ходити чутки, що Вася зрад жує Іллю. Вони дійшли до Іллі. Тоді з дружиною сталася серйозна розмова. Вася клялася, що нічого такого не робила. Чоловік повірив. Вася вирішила дізнатись, хто про неї такі чутки розпускає. Усі ниточки привели до Олени. Такого на Вася не чекала від кращої подруги. -Олено, навіщо ти про мене таке наговорила? -Тому що ти неварта такого щастя! Чому в мене має бути такий чоловік, а в тебе Ілля? Це не чесно! Вася після цього припинила будь-яке спілкування із сусідкою.