Ніна хотіла маленьку, кучеряву, світловолосу дівчинку, щоб була схожа на янголятко. І ось прийшла вона до дитбудинkу, шукати дитину за вказаними критеріями

Діти не обирають собі сім’ю, як і батьки не обирають дитину. Можливо обійти це правило через усиновлення, адже саме так можна обрати дитину, проте іноді виходить навпаки. У родині Ніни та Влада дітей немає. А все через відсутність можливості Ніни наро дити із-за помилки замолоду: Ніна перервала ваrітність. Ось тільки любов Влада до дружини виявилася занадто сильною, щоб роз лучатися через це, тому і було прийнято рішення взяти дитину.

При цьому Ніна вже приблизно уявляла, яку саме дитину хоче. Ніна хотіла маленьку, кучеряву, світловолосу дівчинку, щоб була схожа на янголятко. І ось прийшла вона до дитбудинkу, шукати дитину за вказаними критеріями. За дверима був гучний дитячий шум, але, коли вона відчинила двері, усі миттю притихли, чекаючи, кого вона вибере.

Ніна шукала кучеряву дівчинку, але раптом до неї підійшов хлопчик, рудий та ще й з ластовинням, зовсім не схожий на ту дитину, яку хотіла Ніна, але він їй сподобався. Він підійшов до Ніни і сказав: — Мамо, ти за мною прийшла? Ніна ще кілька хвилин мовчки дивилася на хлопчика. Настільки гарний і безневин ний погляд вона ще не бачила. Незабаром хлопчик назвав Ніну мамою по заkону, і хоч він був нерідним, Ніна та Влад дуже до нього прив’язалися, як і він до них.