Моя подруга кинула свого чоловіка заради іншого, але коли я побачила її нового чоловіка, то зовсім втра тила мову.

Карма існує, у цьому добре переконалася моя подруга, яка відчула всю її міць на собі. А все почалося з того, що моя подруга в 40 років раптово вирішила роз лучитися, адже знайшла нового чоловіка. Дітей вона забрала до себе, новий чоловік був і не проти. Її вибір мало хто схвалив, точніше, ніхто і не схвалю вав: ні її батьки, ні її подруги, в тому числі я, адже kолишній чоловік нічого nоганого і не зробив, був добрим батьком.

За словами подруги, він просто був надто активним, постійно кликав її у всякі парки, а вона хотіла якогось домосіда, який був би не проти провести весь день вдома, лежачи поряд із kоханою на дивані. Переїхала вона з дітьми жити з новим чоловіком на дачі. Замість весілля вони просто зробили невелике застілля, з друзями та найближчими. Прийшла я, значить, на місце, подруга зустріла мене, і познайомила з чоловіком, а той.

Він був нижче мого плеча, виглядав як першокласний додік, ось тільки батьком він би був хорошим … а так був домашньою рослиною, та й усе, якщо чесно. І ось застілля добігало кінця, новоспечений чоловік нічого навіть не випив, тільки сік, що не скажеш про його дружину, яка була п’яна у стілину. Ми з чоловіком зібралися вже і поїхали додому, як і всі інші гості, а ранок ну нас почався з такої новини. Виявилося, після того, як усі гості пішли по будинках, подруга виnадково зачепила свічку на столі, почалася пожежа, і незабаром вся хата була у вогні. Ніхто не постраждав, окрім, звичайно, самого будинку. Ось так сили згори теж показали своє невдоволення рішенням моєї подружки.