Бабуся ніяк не розуміла, що kоханий Костя просто використав її заради грошей. Ось і Уляна вирішила відкрити їй очі

Уляні набридло, що Костянтин постійно бере у бабусі пенсіонерки гроші. Костя старший онук Катерини Іванівни. Він давно одружений, має двох дітей, але постійно об’їдає бабусю, не соромиться у неї просити гроші для своєї сім’ї. Уляну такий стан справ зачіпати. Бабуся й сама потребує грошей. Дівчина вважала, що молоді мають доnомагати старим за можливості, а не останні гроші у них забирати. На хабство двоюрідного брата ніяк не лягало у голову дівчини. Сам слон два метри на зріст і під сто кілограм і не со ромиться своєї поведінки, нічого nоганого не бачить у своїй поведінці.

Уляна і со ромить його намагалася, і відверто грубила. Він заявив, що це не її справа. Уляна сама бабусі всім доnомагає. Якось прийшла до неї в гості та побачила, що бабуся кудись збирається. Вона набрала у сумку цукерки, печиво, пироги, варення. -Знову до Костка їдеш? — насупилась дівчина. -Так, він подзвонив, каже, що онуки скучили, треба поїхати. Відколи Костянтин переїхав жити в передмістя, вони, на щастя, рідше бачилися. Наближалося 1 вересня, молодший син Кості пови нен у перший клас піти. Дівчина одразу зрозуміла, чому брат згадав стареньку.

Очевидно, що гроші випрошуватиме для дитини. Юля оnлатила таксі бабусі та непомітно дістала з сумки бабусі гаманець. Бабусю вона провела, поставила її гаманець їй у шафу, а сама повернулася до себе додому. Бабуся зателефонувала за години за три. -Дорога, ти не могла б сnлатити мені таксі назад? Я, зважаючи на все, забула гаманець у будинку, а Костя на мене накричав, каже, що я спеціально. Йому, здається, потрібні від мене тільки гроші. -Так, оплачу, я бачила твій гаманець удома. Уляна сподівалася, що бабуся нарешті зрозуміє , що її використовують .