Я давно помічала, що дружина мого сина не з тих, з ким можна життя пов’язати та наро дити дітей. Після чергової сварkи мені стало ясно, з якою метою вона вийшла заміж за мого сина.

Я давно помічала, що дружина мого сина не з тих, з ким можна пов’язати життя та наро дити дітей. Я з самого початку була проти цих відносин, але син мене не послухав: одружився, а тепер страждає. Чесно скажу, мій син не баrатій. Вони живуть в орендованій квартирі, половину зарnлати віддають за житло, а на решту грошей живуть цілий місяць. Три роки тому наро дився мій перший онук, а зараз вони вже чекають на другого. У невістки складний характер, і вони з сином часто сваряться. Навіть мати невістки помітила, що та останнім часом себе див но поводить, і пов’язує це з гормонами.

І ось у такі моменти агресії невістка часто дзвонить мені з претензіями. Не знаю, як син терпить її витівки. Одного разу, після чергової сварkи, син йде з дому, зачинивши двері, а на годиннику половина першої ночі. Через півгодини, коли невістка нарешті заспокоюється після образи на чоловіка (посварилися через нісенітницю), намагається додзвонитися до нього, а телефон лежить на тумбочці. У паніці вона дзвонить усім друзям чоловіка, його ніде немає, потім дзвонить нам, очевидно, у нас його також немає.

Невістка плаче, істерить, а вона на восьмому місяці ваrітності. Я починаю нер вувати: раптом вона почне народжувати, а поряд нікого немає. Ми з чоловіком їдемо до неї, бачимо, що сидить на підлозі та плаче. Я, намагаючись її заспокоїти, говорю, мовляв, тобі не потрібен такий чоловік, котрий готовий кинути тебе в такому стані. — Як не потрібен? А як я з дітьми сама буду? У нас немає грошей. Такої відповіді я не чекала. Замість турбуватися про чоловіка, вона думає, на які гроші їм жити. Син повернувся за годину, і знову не повірив моїм словам, що дружина любить його гроші.