На весілля сина Галина Володимирівна одягла чорну сукню і заявила. — Ну раз вирішив одружитися з цією, то я змушена тебе привітати, синку.

— У Наталії просто фантастичне терпіння. Я, на її місці, давно б відправила тітку Галю в «пішу подорож», — каже Ганна, двоюрідна сестра Сергія. — А вона все на жартома перетворює. Наталя – дружина Сергія, а Галина Володимирівна – мати Сергія та за сумісництвом свекруха Наталії. На весілля сина з Наталією, Галина Володимирівна одягла чорну сукню, з чорною ж вуаллю. На косі погляди сина і присутніх, незрозуміло плескала очима: — А що не так? Адже чорний колір стрункіш. І привітала молодят відповідно: — Ну раз вирішив одружитися з цією, то я змушена тебе привітати, синку… Субота, шість годин ранку, молодята ще сплять, а на кухні, в їхній квартирі, гримить посудом Галина Володимирівна. Шум розбудив молодят.

Сергій, зрозумівши хто в такий позаурочний час завітав до них у гості, підвівся і пішов на кухню. — А що такого? Прийшла приготувати сніданок синові, — натягнувши маску невинності , прощебетала мати. Син виставив «улюблену матусю» за двері, попередньо відібравши у тієї ключі від своєї квартири. Вдень поміняв замки. На всякий випадок. Раптом у мами збереглися дублікати… Напередодні іменин Наталії Галина Володимирівна зателефонувала до сина і запитала: — Які квіти подарувати твоїй дружині? — Будь-які, крім троянд.

У неї на них алергія. Свекруха притягла букет троянд. Сергій схопив букет і відразу виніс його з квартири. На смітник … Коли Наталя завагітніла, нікому подробиці не розповідала: на якому вона місяці, хто наро диться. Галина Володимирівна, якимось своїм, навколонауковим методом, за обсягом живота невістки, вирахувала дату зачаття, порівняла з графіком виходу сина в море (Сергій моряк) і зробила висновок, що невістка наставила роги синові. Про що відразу не забула розповісти всій рідні. Сергій, після народження сина, з принципу зробив тест (той підтвердив його батьківство) і, виловивши матір біля її під’їзду, всунув їй конверт із даними тесту, прогарчав: — Щоб ноги твоєї поряд з моєю родиною не було!