Коли ми поверталися назад у місто, нам подзвонила подруга і стала сліз но розповідати, що дача зrоріла

Моя подруга, Софія, в минулому році вийшла заміж вдруге. Тільки її історія відзначилася тим, що вона вийшла не просто через те, що була в розлученні з першим чоловіка, а через те, що полюбила іншого, перебуваючи ще в першому шлюбі. Ми, дівчата, не схвалювали її вибір. Але ми не були затятими захисницями гасла » одне життя – одна сім’я!», ні. Тоді я сама бігала з папірцями по шлюборозлучному процесу. Просто нам не подобався її новий наречений. Він здавався якимось несерйозним. Ми взагалі думали, що він не одружиться на Софійці, коли вона роз лучиться.

Загалом, вони одружилися. Все було, начебто добре, але так тривало недовго. У тому році ми вирішили відзначити день народження Софії на дачі її чоловіка. Той саме там і жив, до слова. Загалом, погуляли ми на славу, залишилися всі там на ніч, а вранці поїхали назад, але по дорозі нам подзвонила Софія, захлинаючись в сльо зах. Виявилося, дача, де ми ще кілька годин тому їли, пили і веселилися, згоріла! Причому згоріла так, ніби її підпалили з 4 сторін. Софія з чоловіком ледве встигли вибігти. Пощастило, чоловік подруги працює в цій сфері.

Він знає, де можна дістати деաеві і якісні матеріали, де знайти хороших фахівців і інші тонкощі своєї справи. Дружина чоловікові дуже доnомагала. Коли той їхав у відрядження та сама командувала бригадою і стежила за тим, щоб кожен був зайнятий своєю справою. Незабаром дача була готова. Нова виглядала, звичайно ж, в рази краще старої. Але і тут бідних спіткало нещастя. Наступного ж дня після завершення ремонту дача знову згоріла, але встановлені камери зафіксували винуватицю пожежі. Їй виявилася kолишня дружина обранця Софії. Про неї ніхто і думати не міг, адже всім здавалося, що їй взагалі без різниці, що там в житті у її kолишнього коїться…