Сестра виходила заміж і вважала себе найщасливішою жінкою у світі, доки вона не пізнала справжнє обличчя свого чоловіка

Перший шлюб моєї сестри був невдалим. Відразу після одруження з’ясувалося, що її чоловік той ще жлоб. Він вимагав від неї чеки, навіть гроші деkретні забирав. Вона з ним прожила три роки, весь цей час почувалася середньовічною рабинею. Розлучення стало порятунком. Аліменти на дитину Тимофій nлатив, але скріпивши зубами, із сином підтримувати стосунки відмовився. Таня влаштувалася на роботу, винайняла окрему квартиру. Ми з мамою доnомогли їй з дитиною, залишалися з нею по черзі, доки Таня була на роботі. На роботі Таня познайомилася зі Стасом. Це сталося досить прозаїчним способом – він облив її брудом, коли різко гальмував.

Пізніше він зізнався, що зробив це навмисне, не міг придумати привід краще, щоб познайомитися. Таня йому з першого погляду сподобалася. Потім сестру, облиту брудом з голови до ніг, Стас підвіз до хати. Вони цього дня згадують зі сміхом. Так у них розпочалося спілкування. Стасу було відомо, що Таня має сина, але це його мало хви лювало. Коли в них почалися стосунkи, він усіляко намагався заслужити прихильність дитини, і в нього це вийшло. Матвій його любить, з радістю з ним проводить час.

Три місяці тому Стас зробив пропозицію Тані. Почалися активні приготування до весілля. Все вже було готове, коли з’ясувалося, що Матвій захворів на вітрянку. Це було буквально напередодні весілля. Він дуже просто переносив хво робу, просто треба було просидіти два тижні в ізоляції. Ми вирішили, що не варто через це скасовувати весілля. Ми найняли дитині на один день няню, а урочистість відбулася у запланований час. Після цього серед родичів поповзла чутка, що Таня проміняла сина на мужика. Вони й досі не вщухають. Я не розумію, що жахливого сталося, і чому сестру ображають через це.