Вона добре знала, що батько чоловіка спеціально влаштовує перевірки і сkандали на порожньому місці. Однак співжиття батька Кирила з ними ще було півбіди.

Батьки Кирила були в роз лученні до того моменту вже 4 роки. З якихось причин його батько тоді втратив свою квартиру і залишився на вулиці. Мати хлопця дозволила kолишньому пожити з сином в її квартирі, поки та не повернулася з відрядження. Так вийшло, що Кирило з дружиною після весілля вирішили пожити в батьківському домі хлопця, поки не накопичать на початковий внесок. Тоді їм просто довелося змиритися з тим, що з ними буде жити батько хлопця.

Взагалі, молоді знали, що з батьками жити – шлях в нікуди, але іншого варіанту у них на той момент і не було. Загалом, якщо тиждень все було добре, то після вже справи почали погіршуватися, вірніше батько Кирила показав свою справжню сутність, влаштовуючи невістці перевірки і сkандали на порожньому місці. Про поганий характер чоловіка прекрасно знала свекруха новоспеченої невістки. Коли Кирило тільки півсловом натякнув мамі, як себе веде батько, та відразу все зрозуміла і поговорила з чоловіком по телефону.

Вже через пару днів він з’їхав. Виявилося, колишня дружина допомогла чоловікові з пошуком квартири, адже у неї були хороші товариші, що працюють в цій області. Кирило з дружиною не могли натішитися тим, що трапилося. Вони, нарешті, були вільні від перевірок і косих поглядів чоловіка. Їх радість тривала недовго. Незабаром повернулася мати Кирила, і все почалося по-новому, хоча у жінки і не було ніяких явних токсичних рис. Вони зрозуміли, в результаті 1,5 року спільного життя, що сім’ї повинні жити окремо від батьків кого-небудь з подружжя, адже в іншому випадку буває складно відчувати повноцінну відповідальність на собі за свою сім’ю.