У кафе на сімейному заході я почула як свекруха почав розпускати плітки про мене, не витримала, встала і голосно заявила.

Свого житла у нас з чоловіком немає і орендована квартира нам поки що не по кишені, тому після весілля ми стали жити у моїх батьків. Але свекруха так часто дзвонила і просила чоловіка приїхати, доnомогти їй то з одним, то з іншим, що ми перебралися до неї. Я намагалася в усьому рахуватися з нею, приготувати для неї щось смачненьке, тому що ми з чоловікомчерез роботи, рідко їмо вдома. Не скажу, що стосун ки зі свекрухою відразу не склалися. Вона любила потеревенити зі мною про всіх, і саме вражаюче, навіть про свого сина. Такі гидоти говорила про нього і його ко лишню. І я мала дурість розповісти їй дещо по секрету, поки не почула, як це обговорюють бабці на лавці. Навіщо треба було це їм розповідати?!

З тих пір я стала обачнішою. З деяких пір я стала помічати, що родичі чоловіка до мене погано ставляться. Не могла зрозуміти з чого б це, поки одного разу на сімейному пікніку, мені не розповіли, що їх усіх налаштувала проти мене свекруха. Нарозповідала всякої нісенітниці. Я засмутилася, а вони мене стали втішати, говорили, що так моя свекруха відноситься абсолютно до всіх. Тоді, якщо ви це знали, чому ж до мене ставилися упереджено? Ну та Бог з ними. А недавно свекруха домоглася того, що я вийшла з себе під час чергового сімейного заходу, який проходив у кафе. За день до цього я трохи передержала м’ясо під час смаження. Воно було цілком їстівним, хоч і виглядало не дуже.

Свекруха наскар жилася чоловікові, кричала, що я спалила м’ясо. А на наступний день в кафе, я періодично чула її злісний гучний шепіт про те, як я вчора залишила її без вечері. І я зірвалася. Я встала і голосно запитала(К) — А хто ще не знає, що я вчора зіпсувала вечерю? Гості мовчки втупилися на мене. — Всі знають? Відмінно! Дорога свекруха, вам більше не потрібно обтяжувати себе цією розповіддю. Ви вже всіх повідомили. І я пішла. Ідучи, чула, як свекруха сказала: — Ви це бачили? І будете nродовжувати стверджувати, що невістка в мене нормальна? Чоловік вибіг за мною, хоч і вважав мою поведінку неприйнятною. Мене це засмутило ще більше. Увечері подзвонила тітка чоловіка, щоб підтримати мене. Вона сказала, що ніхто з родичів свекруху не підтримав, навіть навпаки. Свекруха другий день ходить чорніше хмари і ні з ким не розмовляє. Вбила б!