Син Людмили все життя гуляв, міняв дівчат як рукавички, поки одного разу в будинку матері не побачив Аню. Мати думала, що син зупинився, але скоро невістка дізналася про ваrітність.

Коли у неї оселилася Аня, Дмитро зачастив заходити в гості. Людмила не могла натішитися. Невже син схаменеться? Ганна дівчина хороша, порядна, господарська. Донька старої подруги Люди. Живуть вони скромно, знімати квартиру в місті дороrо. А Людмилі одній нудно, син перебрався в гуртожиток. От і Людмила запропонувала Ані пожити з нею, поки та працює в місті. Людмила була рада, що син на таку гарну дівчину звернув увагу, а то він той ще гуляка. Дам міняє як рукавички, ні одна у нього не затримувалася довше, ніж на тиждень.

Не такої поведінки Людмила чекала від єдиного сина, хотілося, щоб він був серйозним, сім’ю побудував. Ганна ідеальний кандидат у невістки. Люда була впевнена, що з такою дівчиною Дмитро візьметься за голову. Коли з’ясувалося, що вони не тільки гуляють разом, а між ними і щось більш серйозне відбувається, Люда була щаслива. Потім син прийшов і заявив, що зробив Ганні пропозицію, скоро вони повин ні одружитися. Люда була рада. Перед весіллям молоді поїхали на море. Коли повернулися, виявилося, що Ганна вагітна.

Тоді син приголомшив Людмилу новиною про те, що передумав одружуватися. Мовляв, не нагулявся він, а от сім’я і діти це не для нього. Людмила його всіляко вмовляла одуматися, не можна ж залишати дитину без батька. Але Діма був непохитний у своєму рішенні. Ганна дуже страждала, але вирішила наро дити дитину. Минуло вже десять років з тих подій. Ганна зустріла гідного чоловіка, все у них чудово, повноцінна сім’я. А Діма досі по бабам гуляє, живе як підліток. Людмила вже зневірилася напоумити сина.