Нещодавно моїй бабусі став постійно дзвонити хлопчик з дитячого будин ку. Він стверджує, що він її рідний онук. Він nлаче і просить його звідти забрати. Справа в тому, як би це не було див но, але це дуже малоймовірно.

Нещодавно моїй бабусі став постійно дзвонити хлопчик з дитячого будин ку. Він стверджує, що є її рідним онуком. Він плаче і просить його звідти забрати. Справа в тому, що це можливо, але малоймовірно. У моєї мами був рідний брат, який у дев’ятнадцять потрапив у страшну автока тастрофу, на жа ль, врятувати не вдалося. У той час він зустрічався з однією дівчиною. Вона дівчина була легкої поведінки, багато з ким гуляла.

Незабаром виявилося, що вона вагітна, але ніхто в селі точно не знав від кого. У свідоцтві про народження графа про батька дитини пустувала. Вона зустрічалася ще з одним хлопцем у той час, тому бабуся і мама були впевнені, що дитина від іншого хлопця. Дівчина ця згодом наро дила ще двох дітей від різних чоловіків. Особисте життя у неї так і не склалася, вона пристрастилася до алко голю. Незабаром органи опіки забрали у неї всіх трьох дітей.

Зараз її старшому синові тринадцять. Він звідкись дістав номер моєї бабусі і став їй періодично дзвонити. Він плаче в слухавку, стверджує, що її рідний онук, просить його забрати з дитячого будинку. Бабусі його шкода, але у неї не найкращі умови, пенсія маленька, до того ж вона чомусь впевнена, що це не дитина від її сина. Виховувати чужого хлопчика вона не хоче. Ось ми опинилися в складній ситуації. Єдиним виходом здається тест на батьківство. Однак, це досить дорога процедура. Але це ще не найважливіша причина. Ось, що робити, якщо тест виявиться неrативним?