Ко лишній чоловік справно nлатить алі менти, але сина бачити не хоче. Я дізналася причину, і трохи дар мови не втратила

Ми з ко лишнім чоловіком вже три роки, як не живемо разом. Зараз у нього інша жінка, інше життя і маленька дочка. Від цього шлюбу у нас залишився дорослий син, який зараз живе зі мною, але батько щомісяця перераховує гроші на його утримання і спілкується з ним. Однак деякий час назад сталося дещо, після чого ко лишній навіть не хоче чути ім’я рідної дитини(An/V). Причиною нашого з ко лишнім чоловіком роз лучення стали відмінності в характерах… Я-темnераментна, люблю активне життя, зустрічі і посидінки з друзями, тусовки в клубах. А ко лишній-більш спокійна людина: для нього найвеселіший спосіб відриватися — це лежати на дивані.

Так як наш син живе і більше всіх спілкується зі мною, багато моїх звичок перейшли до нього. Ще у нього і перехідний вік, так що іноді спілкування з батьком йому дається дуже важко: вони часто сваряться, не розуміють один одного. Останньою краплею стало повідомлення сина, в якому син назвав свого батька «ніщебродом». Справа в тому, що ко лишній затримував аліменти за останній місяць, хоча вони нам з сином на той момент були необхідні. Задовго до цього екс — чоловік попередив, що його нещодавно звільнили і зараз він влаштувався на іншу роботу, і можливо буде затримка.

Але я, як дура, погано висловлювалася про нього перед сином, і не розуміючи того, налаштувала дитини проти батька. Через те, що сталося ко лишній заблокував нас сином у всіх соцмережах, не відповідає на дзвінки, мовляв, nлатити алі менти буду, але син йому не потрібен. Я намагалася вмовити сина попросити вибачення у батька, але він теж ні в яку. У всьому цьому вин на тільки я: зіпсувала від носини батька і сина своєю поведінкою, але і чоловік пови нен був зрозуміти, що у дитини важкий вік. Адже як взагалі можна образитися на рідного сина через нісенітниці: ти ж чоловік…