Моя мама прийшла до мене і сказала, щоб я нізащо не одружився з цією дівчиною. Причина приголомшила мене.

— Не проговорись моїй мамі, що я перший твій чоловік, — попереджав Її наречений, — у неї з цього приводу «особлива думка» … — У тебе були чоловіки, до того як познайомилася з моїм сином? Скільки? — Запитала майбутня свекруха. — Питання у вас якесь дивне. Це не має значення. — відповіла Вона. — Правомірне питання. Так ти не відповіла, — nродовжувала смикати свекруху. — Він у мене перший, — вона не вміла і не хотіла брехати. — Ясно, — сина треба розсудити… — Вбий собі в голову, жінку, яка мала одного чоловіка, обов’язково, надалі, потягне «продегустувати» інших. А от якщо вона вже «наситилася», то і заміжня буде вірною, і спокійною. З нею у тебе сім’ї не вийде. Або роз лучитесь, або вона стане від тебе гуляти.

— Мамо, що за жа хлива теорія? — обурювався син. — Де ти такого нахопилася? Він проігнорував побоювання матері та одружився з нею. Свекруха була незадоволена… Молодята стали жити окремо. Її бабуся переїхала до своєї доньки, а квартиру відписала внучці. Через два роки вона заваrітніла. Ваrітність протікала без ускладнень, і в належний термін вона наро дила здо рового хлопчика. Усі раділи цій події. Але тільки не свекруха.

Вона з пісним виглядом привітала новоспечених батьків і ще до виписки з nологового будин ку матусі з дитиною, прийшла поговорити із сином. – Я підозрюю, що хлопчик не твій. Ти маєш зробити тест на батьківство. — Ти підозрюєш її у зраді? Чому? — Тому що ти в неї не перший. Безперечно, вона давно завела собі ко ханця. Або кілька. — Мама. Не ображай мою родину. Чи не потрібний тобі онук? Так не спілкуйся з ним. Зустрічати невістку з онуком із nологового будин ку свекруха не прийшла… Хлопчику вже два роки. Тест на батьківство не робили і робити не збираються.