Коли близький друг чоловіка запропонував йому стати хрещеним для дитини, ми ще не знали, що його плани зайдуть надто далеко.

Я дивуюсь , якими на хибними можуть бути люди . Ось близький друг чоловіка : йому ніколи не со ромно просити у борг у рідних . З чоловіком ми разом вже п’ять років . Ми познайомилися в інтернеті та першицй час у нас був роман на відстані . Незабаром він знайшов для мене гарну роботу у своєму рідному місті , і я переїхала жити до нього . Дітей у нас нема, квартири — теж . Ми з ранку до ночі працюємо , щоб відкладати гроші на початковий внесок для покуnки . Але в останній час через близького друга чоловіка ми працюємо в мінус . У цього хлопця нема ні роботи , ні освіти , ні мізків . Він живе по настрою — то починає нормальне життя і знаходить роботу , то напивається і йде в запій .

Рідні вже давно відвернулися від такого нероба , не доnомагають йому матеріально , і взагалі — зобов’язані утримувати дорослого чоловіка . Може здатися дивним , але , незважаючи на всі жахливі якості , дівчата сохнуть по цьому роздовбаю . Дивуюсь , що вони знаходять у цьому хлопці ? У нього ні грошей , ні майбутнього, ні хоча б нормальних зовнішніх даних . Нещодавно цей друг зустрів дівчину старше себе майже на п’ять років . Вона — розведення з причепом , теж ніде не працювала , живе за рахунок ко лишнього чоловіка .

Загалом , вони вирішили завести спільну дитину , а після народження зробили мого чоловіка хрещеним новонародженої дочки . Чоловік намагається відповідати званню хресного батька та всім доnомагає своєїй хрещениці . Друг постійно дзвонить , просить гроші на потреби дочки . Нещодавно чоловік купив для них коляску , одяг та (An/K) іграшки . Очевидно , що друг просто клянчить гроші у чоловіка і живе за його рахунок . Я намагалася попередити чоловіка , але він постійно твердить , що робить всі для малятка , мовляв , на дітях не можна економити . Як відкрити його очі , щоб він нарешті зрозумів , що ця людина йому не друг — я поки що не знаю .