Я з дитинства мріяла стати ветеринаром, але тільки-но виросла, мама змусила мене вступати на економіста, і поставила ультиматум. Але заради егоїзму матері я не мала наміру відмовитися від своєї мрії, і ось що я зробила в результаті

У моєї мами два бізнеси, — пояснює Настя. — Їй знадобилося багато часу, щоб досягти цього, оскільки ми часто жили в злиднях, мало їли і не мали грошей на купівлю одягу. Зараз ми живемо дещо забезпечено, хоч мама «застрягла» у своєму біз несі. Вона нікому не вірить! Я завжди втомлена та роздратована. Якщо раніше ми відпочивали на дачі, то минулого року вона nродала її, щоби зайнятися другим біз несом. Вона завжди любила тварин, скільки я пам’ятаю! Завдяки цьому мама ніколи не докоряла мені за те, що я приводила когось із них додому.

Тільки кішка і собака залишилися після того, як ми привели їх до ладу і дали притулок. Моє захоплення переросло у бажання стати ветеринаром. Моя мама знала про це і навіть підтримувала на той час, але з того часу все змінилося. Їй потрібні послуги надійного економіста. Мій молодший брат тільки пішов у третій клас, тому вся увага прикута до мене. Мої мрії забуті, а вона й чути про них не хоче! Кожна розмова закінчується скан далом.

Я не можу звернутися по доnомогу до батька, тому що він слухає лише її. Мені треба було побачитися з бабусею та дідусем. Вони мене підтримали. Зараз я навчаюсь у дев’ятому класі та готуюся до вступу до ветеринарного інституту. Мама вірить, що я поступатиму на економіста. Якщо я вступлю, я мушу повідомити її про це. Я розумію, що зраджую її, але я не математик! Я зневажаю цю галузь. Якщо я вступлю, мені, мабуть, доведеться переїхати до бабусі та дідуся.