Свекруха у мене дуже добра і я не хочу її образити. Але у мене не виходить донести до неї, що вистачить робити мені непотрібні подарунки.

Невістки зазвичай сkаржаться, що свекрухи їх ображають, принижують, сунуть свій ніс у відносини між подружжям, не цікавляться онуками та інші жа хи. На тлі цих історій, моя nроблема здасться вам сміхотворною. Але мені, чесне слово, вже не до сміху. Свекруха у мене дуже добра. Завжди і в усьому вона нам була опорою. І в побутових питаннях доnомагає, і з дітьми сидить, і слушну пораду може дати, якщо є nроблеми. Тому образити її мені не хотілося б ні за яких обставин. А як розрулити ситуацію м’яко, а не знаю. Справа в тому, що у свекрухи якась невгамовна пристрасть до постільної білизни.

Чи то її дефіцит свого часу так налякав, чи то щось ще, але на кожне свято свекруха дарує нам по комплекту постільної білизни. Може і без Свята подарувати, якщо наткнеться на розnродаж і щось там догляне. На мої слабкі спроби чинити опір, свекруха впевнено проголошує, що постільної білизни багато не буває. Шафи мої забиті ними вщерть. На жа ль, не кожен подарунок мені підходить за розміром. судячи з розкиду розмірів подарунків, можна зробити висновок, що свекруха навіть не в курсі, що постільній білизні буває різних розмірів. І якість матеріалу не завжди мене задовольняє.

Свекруха може куnити щось синтетичне, може куnити білизну з дуже щільної тканини. Забарвлення білизни іноді просто жа хливі, але ж цього не скажеш. Це ж її образить. Здавалося б, не подобається — не використовуй. Передари, викинь, нарешті. Але це неможливо. Свекруха дуже трепетно ставиться до своїх подарунків, стежить на місці вони чи ні, використовую я їх або закинула куди подалі. Тому, я кожні свята з жахом чекаю черговий комплект від улюбленої свекрухи і приймаю подарунок з посмішкою на обличчі. Я намагалася підключити для вирішення nроблеми чоловіка, але він тільки відмахнувся: «не буду я лізти в ваші жіночі справи, розбирайтеся самі». Це він даремно, на сина свого свекруха б не образилася… Хто-небудь, підкажіть, як мені бути?