Залишилося всього лише два місяці до весілля, як Оксана перестала відповідати на дзвінки Віктора. Потім Віктор отримав повідомлення: «Весілля не буде. Забудь мене.”

Молоді люди, Оксана і Віктор, зустрічалися вже досить довгий час і вже думали про весілля. Якось дівчина вирішила поїхати до своєї тітки на поїзді. Вона сказала, що як тільки повернеться, вони відразу ж почнуть підготовку до весілля. Закохані попрощалися на вокзалі і як тільки Оксана поїхала, відразу перестала відповідати на дзвінки від хлопця. Наречений думав, що, напевно, у них просто зв’язок пропав, але пройшло вже два дні і від Оксани не було ніяких новин. Потім Віктор отримав повідомлення від неї, в якому вона написала, що ніякого весілля не буде, і він повинен її забути.

Віктор не міг зрозуміти, що відбувається, не могла ж його kохана так змінитися за два дні, і яку вона людину зустріла, що відразу забула про нього. Він не міг Оксану забути, і так минув деякий час, він з головою занурився в роботу, щоб нічого не відчувати і забути, як можна швидше. Хлопець навіть спробував зав’язати стосунkи з колегою, але у нього нічого не виходило. Він все ще любив свою Оксану і не вірив, що вона здатна на таку жорстку зраду. Така дивна поведінка Оксани не давала спокою Віктору, він вирішив поговорити з її сестрою, але Катя нічого не відповіла, тільки сказала, що вона любить іншого і Віті потрібно забути її.

Минув деякий час, Віктор відправився у відрядження в іншу країну, і він знову згадав свою кохану, так як зібрався в те ж саме місце, куди поїхала Оксана. І ось, жив він в готелі, неподалік від якого знаходилося затишне кафе, і Віктор часто туди ходив, і в один із днів, він побачив одну дівчину, схожу на його kохану. Він не міг повірити своїм очам, але побачив, що ця дівчина стрункіша і колір волосся змінився. Вітя підійшов до неї і відразу ж впізнав її, вони привіталися, потім хлопець запитав, чому вона його кинула, потім з полегшенням видихнув, коли побачив, що на пальці не було кільця. Вона сказала, що захворіла і поїхала лікуватися, там їй зробили операцію, від якого у неї вже не могло бути дітей, тому їй і довелося кинути kоханого. Віктор обійняв її, і сказав, що більше не відпустить.