Чоловік Алли прийшов додому з дивним виразом обличчя. Він не витримався і заявив, що мами не стало через Аллу. Вона присіла від несподіванки і не розуміла, що відбувається.

Борис і Алла жили з двома дітьми в двокімнатній квартирі. Вони в’їхали в цю квартиру відразу після весілля. Але коли у них з’явилися діти, то стало зрозуміло, що житлоплощу потрібно розширювати. Тоді подружжя вирішило побудувати великий будинок. Борис і Алла завжди мріяли про будинок з невеликим басейном і садом. Вони зібрали всю їхню сім’ю, щоб порадитися. Приїхали батьки Бориса і мати Алли. Батько жінки пішов з життя кілька років тому. Подружжя вирішило, що, як тільки побудують будинок, то всі туди можуть з’їхатися і жити разом. Адже скільки можна жити в різних містах і бачитися раз на місяць.

Всі родичі погодилися і приступили до роботи. Три роки по тому будинок був готовий. Батьки Бориса дуже зра діли і були готові переїхати. А ось мама Алли передумала. Сказала, що звикла жити одна і не переїде вже. Тоді Алла сильно засмутилося. Увечері вона сказала Борису, що якщо її мама жити з ними не буде, то його батькам навіть краще не приїжджати. Борис сказав, що його батьки сильно образяться і він не знає, як їм це сказати. Але Алла наполягла на своєму. На подив, його батьки все зрозуміли і навіть не образилися.

Син запропонував їм переїхати в свою kолишню двокімнатну квартиру. Кілька років по тому батько Бориса захворів і пішов з життя. А його мати-слідом за ним. Через якийсь час мати Алли почала часто приїжджати до них додому. Іноді навіть залишалася на ніч. В один день вона сказала, що їй в будинку дуже подобається і вона готова переїхати. Алла дуже зраділа і запитала у чоловіка — чи не проти він. Але Борис сказав, що він проти. Заявив, що, якщо його батьки не змогли жити з ними, то тепер її мама теж не може. Якщо вона поставила тоді ультиматум, то її мама теж ніколи тут жити не буде. А як розповісти їй — про це Алла повин на подумати сама. Адже саме так він зробив кілька років тому.