Син з 3 років ріс без батька, і подорослішавши сам став на ноги,  до того, тепер у нього власна будівельна компанія. І днями він заявив, що він вже має наречену; а побачивши її, перша думка, що спала мені на думку, було — «От же погань остання!»

«От же погань остання», — думала я, дивлячись на невістку. Син намагався її поцілувати, а вона пику кривила. Дівці лише двадцять три, а вся в силіконі. Губи собі такі накачала, що ззаду видно. І що у ній Вітя знайшов? Начебто недурний хлопець, роботящий і добрий такий. За що йому це все? Я згадала, Вітю трирічного. Поrано нам було тоді. Чоловік пив і бив мене. Навіщо я це терпіла? Не знаю. Одного разу, коли він знову вдарив мене, на очах у дитини, Вітенька кинувся мене захищати. А цей покидьок уда рив і дитину. Ось цього я терпіти не стала. Я пішла від нього і більше ми його не бачили. Худо-бідно виростила я свого хлопчика.Вітя мене ніколи не засмучував — добре вчився, не хуліганив і був добрий по відношенню і до мене, і до своїх друзів.

Він рано почав працювати, щоб допомогти мені і в своїй роботі досяг успіху. Спочатку зібрав просто ремонтну бригаду, а потім переросло в будівельну компанію. Потроху він і будинком обзавівся — куnив розвалюху в передмісті і зробив з неї цукерку. Тепер там у нього двоповерховий будинок з лазнею та дуже симпатичним лужком. Він і мене кликав туди, але я звикла жити в центрі міста. Та й на роботу ходити звідси близько. Для господарювання син найняв сусідську дівчину. До чого приємна була дівчинка, акуратна, і дивилася на нього заkоханими очима. Але мій син чомусь її не бачив.І інших не помічав, цілком був поглинений роботою. І ось у свої 30 примудрився закохатися в це опудало і одружитися з нею. Він із нею сюсюкається, у всьому їй потурає. А їй усе замало. Тільки знає, що вимоги пред’являти.

І господарка з неї ніяка. Змусила сина найняти собі челядь і куражиться над ними. Мій бід ний хлопчик і так відпочивати не вмів, а вона взагалі його загнала. А сама то клубами шастає, з такими ж пустушками, як вона, то в різні країни їде відпочивати. Хотілося б знати – від чого? Я впевнена, що вона зрад жує Віте. Племінник мій працює у барі і неодноразово бачив, як вона там флір тує з усіма. Нічого конкретного, але я іноді подумую про те, щоб найняти детектива і вивести невістку на чисту воду. Нехай це й непорядно, хай навіть син на мене образиться, але хтось, якщо не я, захистить його від цього чудовиська. Вона ж його світом пустить. Але це не головне. Мені дуже приkро за сина, адже він до неї з усією душею, а від неї ніякої ласки не бачить.