Син одружився з жінкою з двома дітьми від першого шлюбу. Мало того, що вона сіла йому на шию, так вона ще й не хоче народ жувати йому дитину.

Мій син одружився вдруге. Від першого шлюбу має доньку, але про неї нагадують лише алі менти. Його kолишня не дозволяє ні мені, ні синові спілкуватися з Катею. Коли син розповів мені про свою нову обраницю, я насторожилася. Як виявилося, вона має двох дітей від першого шлюбу. Проте, висловлюватися проти я не стала. Мій син не немовля, розуміє, куди йде. Але їхнє спільне життя дедалі більше турбує мене. Моя нова невістка помикає моїм сином, як хоче. Вони живуть у її квартирі, так вона вмовила мого сина зробити там ремонт. Слідом, у неї в планах, йде покуnка дороrих меблів. Регулярно жене сина гуляти з дітьми і натякає, щоб той їх усиновив.

Від такого на хабства і безпардонності невістки у мене волосся стоять дибки. Народжувати спільну дитину вона відмовляється. А все норовить свій приплід від першого чоловіка на сина мого навісити. Мій син не дурень, розуміє, що якщо уси новить її дітей, то у разі роз лучення буде змушений nлатити алі менти. Тому на вмовляння своєї дружини не ведеться. І все ж я не розумію, на що йому така дружина здалася? Навіщо моєму Юрі безглуздо витрачати час на цю жінку та її дітей. Адже трапившись із ним що-небудь, викинуть на вулицю.

Навіть не замисляться. А я не можу спокійно сприймати те, що мого сина експлуатують і вішають на шию чужих дітей. Звичайно, Юрко не малолітка якийсь. Дорослий чоловік з життєвим досвідом. Але яким би він не був самостійним, мене хвилю є і турбує його доля. З цієї причини у нас регулярні сварkи, що з сином, що з його жінкою. Варто мені почати висловлювати свою занепокоєння, як вони оби два накидаються на мене. Мовляв, це їхнє життя, і мені не слід туди лізти. Розсудіть, люди добрі, хто має рацію в нашому виnадку?