Я подарувала невістці гарне плаття, а замість «спасибі» вона викинула його в сміттєвий ящик. Моя відповідь вона надовго запам’ятає

Ця історія сталася з моєю знайомою і її невісткою. Сварка на порожньому місці. Побутовий kонфлікт. У неї 2 сини, обидва одружені. За її словами, молодший зробив правильний вибір-дівчина золото, а ось дружина старшого — з характером. Як не старалася, вона не змогла порозумітися з дівчиною. Не змогли знайти спільну мову. Свекруха по дому доnомагала і їжу готувала, а їй все не те. Не рада та свекрусі. Ось свекруха і переписала все майно на молодшого, а старший нехай лікті кусає, що дружину собі нормальну не зміг знайти. Дружина молодшого і приготує за її рецептом, і ради запитає. На дачі допомагає і онуків залишає, щоб одна не була.

А дружина старшого з себе принцесу будує. Вирішила жінка помиритися з невісткою, раптом чимось образила. Куnила їй гарне плаття, але спасибі не почула. А через кілька днів побачила точно таке ж на смітнику, і розсердившись переписала все майно на молодшого сина. Невістка дізналася, що свекруха зробила: воно й зрозуміло, молодший син був її улюбленцем, а дружина його прекрасно вміла підлизуватися. Вона їх завжди хорошими подарунками за даровує, а їй сукню подарувала.

Свекруха-неnогана людина, просто вона любить нав’язуватися, командувати і вважає, що її думка найправильніша, нав’язує свою думку. Тільки ось ми люди дорослі. Старша невістка подумала, що подарунок її був куплений з рук або був часів її молодості. Відмовити в цей момент було незручно,а передаровувати таке старомодне плаття кому? Навіть не зручно. Ось і віднесла на смітник, раптом кому — небудь буде потрібніше. А свекруха побачила і закотила скандал, добре, хоч чоловік на моєму боці. Старший син заявив, що спадок не має значення: запрацює і куnить своє. Тільки він образився. Несправедливо якось по відношенню до нього.