Раптом пролунав дзвінок у двері. На порозі стояла молода жінка і хлопець. Я їх не знала.

У суботній вихідний я вирішила виспатися, а потім сходити на побачення зі своїм хлопцем, як раптом пролунав дзвінок у двері. На порозі стояла молода жінка і хлопець. Я їх не знала. Жінка представилася: «Ми ж родичі твої! Я двоюрідна сестра твоєї мами, а це мій синок». Виявилося, ця жінка була двоюрідною сестрою моєї мами. Вони жили в селі, звідки була я сама. Я не була там останні 5 років, і з батьками спілкування не склалося, а тут тітка з сином завітали. Я не дуже любила, коли друзі або родичі приїжджали без попередження.

Хіба є такі люди, які люблять непроханих гостей? А тепер родичі вже щосили розташувалися в квартирі, вирішували, де поставлять розкладачку для сина. Як з’ясувалося, метою приїзду тітки було вступ сина до університету: в общагу вона його пускати не хотіла — точно зіпсують синочка, а знімати квартиру коштів не було. Ось і згадали мене і вирішили приїхати. Я не була згодна, щоб вони залишалися. За словами тітки, моя мама обіцяла, що я їм не відмовлю. Навіть здивувалася і вигукнула: «Хіба мама не попередила про наш приїзд?”

Я не збиралася терпіти чужих людей у своїй однокімнатній квартирі. У мене є особисте життя, де стороннім не місце. Жінка розnлакалася, але пішла. Мені стало шkода їх, але міняти рішення не збиралася. Коли мама дізналася, дуже засмутилася, мовляв, потрібно було доnомогти рідні. Але я цих людей не бачила. Ось така дивна ситуація. Але ж нормальні люди без дзвінка не приїжджають. Самі не вирішують, де і скільки їм жити: адже ніхто їм нічого не винен. Легко жити за чужий рахунок. Знайте, завжди потрібно вміти відстоювати свої кордони! А як би ви вчинили на моєму місці?