Думала, що син працює барменом, і заробляє rроші чесним шляхом, але правда виявилася надто гіркою для мене….

До служби в ар мії мій син ніде не вчився, тому коли він повернувся після служби, я припускала, що він зосередиться на навчанні і знайде відповідну роботу. Він пішов дізнаватися про вступ до університету після тижня перебування вдома. Це мене дуже втішило. У мене в голові були видіння майбутнього. Він завжди добре навчався у школі і міг би легко вступити після закінчення школи. Однак відсутність зосередженості та плутанина з метою не дозволили йому розпочати навчання у строк. Але, як кажуть, завжди є бажання та можливість. В результаті моя дитина, як вона сама заявила, поступила на заочні курси.

Вечорами він став ходити до нічного клубу, де працював барменом. Мені не подобалася ця робота, але він запевняв, що це тимчасово, і я змирилася. Я дізналася про nогані новини приблизно через півроку, розмовляючи з приятелькою. Ми з нею бачимося нечасто, але коли зустрічаємося, це завжди на краще. Щоразу, коли ми збираємось разом, ми йдемо в кафе і бовтаємо до пізньої ночі. Так було й цього разу. Обговоривши все на світі, ми завели розмову про наших дорослих дітей. Вона розповіла про досягнення своєї доньки, яка ще навчається у школі, але вже знайшла роботу за спеціальністю на півставки.

Я також розповіла про турботи мого сина. Я розповіла про те, що він навчається на півставки та вечорами підробляє барменом у відомому нічному клубі. Моя подруга була приголомшена, коли я розповіла їй про роботу сина. Я не могла зрозуміти, в чому річ, і запитала її. Спочатку вона не хотіла нічого говорити, але зрештою здалася. Вона показала мені плакат із сайту нічного клубу, де працював мій син. На ньому було його зображення. Але як стриптизера, а не бармена! Реклама була присвячена виступу відомого танцюриста і квиток на концерт коштував недороrо. Я не знала, сміятися мені чи nлакати. Може, я зовсім відстала від життя і чогось не розумію? Є багато різних професій, то чому саме ця?