Дізнавшись, чому подруга не покликала батьків на своє весілля, я приголомшилася і того ж дня порвала всі зв’язки з нею.

Коли моя приятелька виходила заміж, я була подружкою нареченої. Ми з Оленою знаємо одне одного з першого класу. Ми виросли в одному місті. Ми – майбутні економісти. Я добре знайома із її сім’єю. Ліза – її старша сестра. Вона значно старша за Олену. Приблизно п’ятнадцять років. Вона живе у Фінляндії і приїжджає в батьківщину лише в окремих виnадках. Дядько Толя, батько Олени, — спокійна, м’яка і чуйна людина. Влітку він збирав нас усіх і вів на ставок. Ми купалися, а він сидів на березі і ди вився, щоб ми не заходили на глибину – він турбувався про нашу безпеку. Ми, молодь нашого кварталу, обожнювали його.

Він супроводжував нас, коли ми ходили за ягодами та грибами, а взимку доnомагав нам заливати водою ополонку. Одним словом, він був нашим другом. Усе своє життя він пропрацював лісником і nродовжує працювати. Він пізнає кожну ялинку та осину в дикій природі. Він приходив до нашої школи і розповідав нам про ліс, вчив нас цінувати та берегти його, коли ми ставали старшими. У Олени такі батьки. Тітка Мая, мама моєї подруги, теж прекрасна жінка. Добра і чуйна. Вона працює листоношою. Щодня вона їздить у районний центр по пошту, яку потім розносить по селищу. Усі пенсіонери її люблять. Деякі люди просто мріють мати таких батьків, як у Олени. Коли вона наро дилася, її батьки були найщасливішими людьми на планеті. І вони досі люблять свою дитину і готові за ради неї на все.

Вони готові віддати все, щоб зробити її щасливою. Олена це чудово розуміє і повною мірою користується прихильністю батьків. Отож, і весілля. Що мене здивувало? Олена вийшла заміж за мислителя п’ятого покоління. Онук нашого декана. Перспективний юнак. За винятком молодих осіб, це було не весілля, а радше порада чи засідання вченої ради. Олена не запросила на весілля своїх батьків, що мене вразило. Коли я запитав її про них, наречений сухо сказав: «Їх там не буде». Спочатку я їм не повірила, вважаючи, що вони жартують. Однак після реєстрації в РАГСі я виявила, що вони не жар тували. Олена, як виявилось, просто не запросила їх. Вона повідомила їм, що весілля не буде. Це буде проста реєстрація та недороrа молодіжна вечірка. Вона обдурила своїх батьків. Я сказала їй, що вона вчинила некрасиво. «Принаймні тепер вони не принижують мене своєю присутністю», — зауважила моя вже колишня подруга.