Батьки були проти роз лучення Христини і Гриші. Але ж вони не знали одну дуже важливу річ про молоду пару

— Христина, він батько твоїх дітей! Одумайся! — Мамо, я не збираюся провести з цією людиною все своє життя. Христину виписали з nологового будинkу пару днів тому. Це вже друга дитина в її родині, але переживання були як в перший раз. Нова дитина-це нові турботи, нова відповідальність і нові клопоти. Ось тільки з тих пір, як Христину відвезли в nологовий будиноk, її чоловік, Гриша, перестав виходити на зв’язок. Григорій не відповідав на дзвінки, не з’являвся в nологовому будинkу і весь день проводив з друзями і з усякими дівчатами.

Про народження доньки він дізнався від тестя, який ледве абияк витягнув того з бару. Родичі Христини не розповідали про «інше життя» Гриші, давали йому шанс виправитися, але про його пригоди Христині розповіла її подруга. Дівчина розповіла, як n’яний Гриша повертався додому з якоюсь незнайомою дівчиною, одягненою в досить відверте вбрання. Ще в nологовому будинkу Христина твердо вирішила роз лучитися з Гришею прямо після виписки. Рідні довго відмовляли її від цього вчинку, але Христина вже давно все вирішила.

Після виписки Христині зателефонував n’яний Гриша: — Ти мною скористалася, щоб наро дити собі дитину, а тепер кидаєш? Безсердечна мерзотниця. Христина в люті просто кинула трубку і більше ніколи в житті з колишнім чоловіком на зв’язок не виходила. Христина вирішила, що дитині буде корисніше рости без батька, ніж поруч з такою людиною, якою є Гриша. Через кілька років вона знайшла свою долю, чоловіка, з яким готова була провести не тільки це, але і всю свою решту життя.