Все життя я одна ростила мого сина, але найголовнішу новину в його житті мені повідомив не він, а мій колишній чоловік. Мені стало дуже приkро.

Ми з чоловіком роз лучені вже п’ятнадцять років. Синові тоді було три. Всі ці роки ростила його я одна. Ні, звичайно, колишній брав участь і фі нансово, і подарунки робив синові. Але все ж у сина не було повної сім’ї. Протягом цих трьох років ми з сином і чоловіком моталися по гарнізонах. Він був військовослужбовцем. Мені було важко постійно переїжджати з новонарод женим сином, але таке було наше життя. Благо, я рано помітила, що він мені зраджує, і не продовжила з ним мотатися по всій країні. Виявилося, що у нього роман з симпатичною зв’язківкою. Вони з ранку до вечора працюють поруч один з одним.

А колишній у мене-симпатичний чоловік, з почуттям гумору і товариський. Завжди був у центрі уваги жінок, і зараз так. Ось і охмурила одна. Він довго просив вибачення, благав дозволити йому повернутися. Але я не прощаю зрад. Його вчинки на його совісті. З роллю чоловіка він не впорався, Проте, я не можу заперечувати, що він хороший батько. І ось ми з сином провели всі ці роки разом. Я думала, що для нього є другом. Він ділився зі мною з усіма своїми проблемами і страхами, і втік до мене, коли був привід ділити радість. Але вчора я отримала дзвінок, який дуже насторожив мене. Дзвонив колишній, повідомив, що у нашого сина є дівчина. Мало того, вона ваrітна, і що було ще гірше, вона була неповнолітньою.

Я дуже здивувалася. Синові тільки недавно виповнилося 18, він не розповідав, що у нього є дівчина. І чому він не прийшов до мене з цією новиною? Колишній з сином з’їздили, познайомилися з батьками дівчини і про все домовилися. Батько також пообіцяв синові, що доnоможе потрапити на Служби ближче до міста, оплатить їм знімання квартири. Мені стало приkро, що я про все дізналася в останню чергу. Він пішов до батька. Ну, в підсумку, той добре вирішив всі проблеми. І з армією доnоможе, і з квартирою. А мій час минув. Син заспокоїв мене, сказав, що не хотів мене засмутити, тому звернувся до батька. А завтра у нас будуть гості. Його дівчина і батьки прийдуть до нас — знайомитися і обговорити весілля. Мені дуже цікаво. І в правду він не хотів турбувати мене, це я себе накручую, або все ж він виріс, і намагається без моєї участі вирішувати свої проблеми?