Майбутня свекруха пригостила нас скибочкою діє тичного рулетка. Коли вона розповіла, чому в будинку немає частувань, ми довго сміялися, тримаючись за животи.

Ми з моїм хлопцем, Денисом, зустрічаємося вже давно. Разом ми пройшли через багато, і він навіть зробив мені пропозицію. Ми збиралися одружитися, але була одна маленька проблема-ми не були знайомі з батьками один одного. Мої батьки жили в іншому місті і залишатися у них на кілька днів не було можливим, тому ми вирішили почати знайомство з батьків Дениса. Його батьки були роз лучені і жили окремо один від одного. З батьком Денис спілкувався рідко, він і не цікавився особистим життям сина, ось мати, навпаки, просила, щоб Ден познайомив нас з нею, та скоріше.

Майбутня свекруха зустріла нас тепло вже з порогу, гарячі тапочки, смачна їжа і відмінна компанія. Будинок був облаштований сучасною технікою, там було дуже затишно, до того ж, Анна, мати Дениса, була дуже рада зі мною поспілкуватися. Анна Миколаївна приготувала чай, а до них подала всього лише скибочку рулету, було якось незручно, але і ми прийшли туди не цукерки їсти, та й прийшли з порожніми руками, так що все справедливо. Раптом свекруха сказала:

— Ви, це… вибачте, що з сухим рулетом чай подаю, просто я не втрималася і з’їла всі цукерки, куплені до вашого приходу, — причому, говорила вона це збентежено. І тут я просто не змогла стримати свій сміх, а побачивши мене, почервонілу від сміху, Денис теж не втримався. Ми всі почали кататися на підлозі від сміху, а Денис вже в машині сказав, що його мати — пропащий ласун. Вона розповіла, що рулетик (якийсь прісний, без цукру і борошна) вона куnила для себе, так як була на дієті, але цукерок було занадто багато, і прямо перед нашим приходом вона просто не змогла себе стримати. Додайте до цього ще й ст рес перед знайомством зі мною, що було не до місця, адже знайомство пройшло ідеально — і вже незабаром ми з Денисом одружилися.