Бабуся доnомогла Тані зняти порчу, та й показала, як захистити свій будинок. Але те, що знову трапилося на новосілля, словами не передати

Таня з чоловіком мріяли про власний будинок. Вони з чоловіком зробили все можливе, щоб «казку зробити реальністю». І ось нарешті мрія збулася, вона з чоловіком та дітьми переїхали до свого новенького будинку. Однак після переїзду дітям нездужалося, кішка кидалася по будинку як скипидарна, здавалося, що будинок занепадає на очах. Навіть у самої Тетяни було темно на душі. — Це псування, — сказала подруга. — Хтось дуже заздрить тобі, здійсненню твоєї мрії. Я знаю адресу однієї бабусі. Вона доnоможе тобі. Таня з подругою поїхали за потрібною адресою. — Хто тебе так ненавидить, доню? — Запитала та Таню.

Три години бабуся знімала псування та навчила гостю як захистити свій будинок. Насамкінець порадила не пускати в будинок чужих, а якщо пустила, як нейтралізувати неrативні наслідки їх відвідування. — Ти аж розцвіла! — зустріла подруга, яка чекала на Таню на вулиці. — Доnомогла бабуся? — Дякую, — сказала Таня. — Мені справді легше. І так, здається, доnомогла. Коли прийшла додому, то побачила, що діти здо рові, а кішка мирно спить на ганку. У будинку віяло теплом та затишком.

Вночі, поклавши всіх спати, господиня, озброївшись двома голками та свічкою, обійшла всі кути в домі, просила Господа захисту дім від злих людей. Насамкінець встромила голки над вхідними дверима і пішла спати. На новосілля були запрошені друзі та подруги. Таня знову відчула нездужання. Вона зрозуміла — хтось із гостей знову приніс із собою псування. Але будинок тримає захист. Коли гості пішли, Таня винесла усі подарунки на новосілля та спалила їх. Вона одразу відчула поліпшення самопочуття. Вона розповіла все чоловікові. І вони внесли всіх гостей до «чорного списку». Відтепер їм категорично заборонялося заходити до їхнього будинку. Та й вимушене спілкування з ними звели до мінімуму. А нових знайомих впускали до будинkу після ретельної перевірки.