Коли я зрозуміла, що в нашому будинку хтось із сусідів краде електрику, то вирішила заманити злодія у пастку. Ось що вийшло в результаті

Ми жили в старому будинку, який колись був гуртожитком. У тому районі був завод, якого давно не існує. Гуртожиток перетворили на повноцінний житловий будинок, а працівникам видали квартири в обмін на трудовий стаж. Деякі nродали свої будинки, інші досі там живуть. Живе там також nогана людина, яка підключається до електромережі сусідів і краде електроенергію. З цією проблемою зіштовхнулися й інші мешканці будинку.

Коли історія повторилася, інші мешканці втратили терпіння. Адже ми могли просто витратити ці rроші на наші потреби, а не nлатити за цього шкідника. Не терплячи більше сусіда-злодія, я викликала електрика на ділянку, щоб він продіагностував, і вказав на того, хто обкрадає сусідів. Дорого, але дорожче платити за когось іншого. Я нікому про це не говорила, щоб злодій не міг сховатися. Електрик Петро приніс із собою величезну шкіряну валізу і почав працювати на горищі.

Коли він почав перевіряти, мій сусід вибіг і почав кричати, що ми не маємо права проводити таку перевірку. Було баrато нецензурних висловів, що навіть не хочеться згадувати. З цього моменту все зрозуміли. Наш улюблений сусід безсоромно крав електрику мешканців будинку. «Ніхто не nлатить мені за догляд за цією домівкою, у мене є право». Увечері я зібрала всіх мешканців та повідомив їм новину. Наразі від усіх мешканців до су ду направлено позовну заяву про відшкодування збитків. Крім того, передбачено штраф за несанкціоноване втручання у електромережу з боку ТСЖ. Якщо вони мають право красти, то повинні знати, що будь-яка крадіжка карається.