Коли подруга наnилася, вона розкрила секрет, чому вона товаришує зі мною майже 20 років. Почувши її слова, я мало не луснула від люті

Ми з Катею дуже щільно дружимо з дитинства, знаємо один одного 18 років. Але нещодавно у мене була з нею суперечка. Ми з нею посперечалися тому, що вона, випивши трохи вина, дала волю своєму язику і сказала, що я єдина, до кого вона не ревнує чоловіка.

Говорила, що я дуже поступаюся їй зовні, і вже точно я не стану kоханкою. Насправді вона мене недооцінює. Виходить, що вона товаришує зі мною, бо не відчуває у мені конкуренції. Чи це правильна поведінка майже 20-річної подруги? Насправді жінки дуже різні: ревниві, не ревниві, примхливі, не примхливі, у будь-якому разі, я вважаю, що ревнощі — це нормальне повсякденне почуття для жінок. Кожна жінка хоче бути найкрасивішою, єдиною та найкращою для свого чоловіка.

Раніше я цього не помічала, але зрозуміла, що багато заміжніх дівчат дружать з тими, хто неповноцінний зовні. І чомусь це стає конкуренцією; тепер питання, чи це справжня дружба? Або чоловік для жінки понад усе? Який сенс бути у стосунkах із чоловіком, якщо він тебе не цінує, не поважає, не любить такої, якою ти є? Можливо, справа не в мені, а в неправильному чоловікові.