Після nологів невістка влаштувала в будинку повний бардак, але те, що я побачила на одязі сина, стало останньою краплею

Стала я останнім часом за своєю невісткою не ладне помічати. Вона зовсім за собою не стежить. А це після nологів у неї загострилося. Мало того, що чоловік її від усього звільнив, у неї часу купа, так у неї ще із зовнішнім виглядом лихо, та й у квартирі kошмар. Я востаннє у них удома була три місяці тому, одразу після народження онука. Після цього вони мене до себе у гості не запрошують. Та й взагалі нікого не запрошують, видно, ліньки забиратися. Але те, якою тоді була невістка – це просто тихий жах. Після nологів худнути не збирається. Як набрала зайві кілограми, так і продовжує із ними жити. Волосся у неї ж ах, коріння їй ліньки фарбувати. На нігтях не зрозумій що, лак облізлий, іти робити манікюр їй не хочеться.

Сама вона у вічно розтягнутому халаті. Так ще й плями старі на ньому видніються. Мені аж соромно за її зовнішній вигляд; гадаю, як мій син таке терпить? Про їхню квартиру і сказати нічого. Коли я приходила до них, то страաно було взуття знімати. Підлога якась липка. На кухні вічний посуд до стелі брудний стоїть біля раковини і чекає свого часу. У ванній — кошик для брудної білизни завжди повний: ну невже так складно закинути все в машинку, вона сама пре. До мене син, коли прийшов, я дивлюся, так у нього немає ґудзичка на сорочці.

Так на самому видному місці – на животі. А син мені відповідає, що він піджак носить, тож не видно. А якщо шапку втра тить: дружина йому на голову горщик одягне? Мало того, що вона себе запустила, квартира вічно брудна, син мій недоглянутий, так мені страաно уявити, в яких умовах мій онук там росте. Йому всього 4 місяці, але син його практично щодня до мене привозить. Молоко у невістки закінчилося, тому я сумішами дитини годую. Сиджу весь день із хлопчиком, поки син працює. А невістка тим часом спить. Я б не сказала, що онук заважає їй спати вночі, і вона вдень відсипається. Тому що хлопчик у нас спокійний росте. А ось що діється з невісткою – я все зрозуміти не можу.