Ганна роз лучилася зі Стасом, бо той хотів дружину домогосподарку та дітей, але для Ганни кар’єра була важливішою. Тільки не знала вона, як доля все вирішить сама

Тиждень тому вона роз лучилася зі Стасом. Вона націлена на кар’єру, на життя для самої себе, а він хотів дружину домогосподарку та купу дітлахів. Загалом різні люди, різні цілі в житті. Стоячи під душем, вона думала про подальше своє, вільне життя, коли намацала в грудях щось незрозуміле. Невже те саме, що й у Алли, її колеги?! Та вже рік, як різними процедурами бігає. Невже тепер у неї? Ганна, як ошпарена, вилетіла з душу, накинула халатик, а потім звалилася на диван і розnлакалася. Задзвонив телефон. — Так, Стасе, — сказала дівчина, витираючи сльо зи. — Привіт! Що в тебе такий голос нещасний?

– Нормально у мене все. Ти щось хотів? — Так. Давай ще раз зустрінемося. — Гаразд. Давай ввечері… – Так. Що тут у вас? Із циклами нормально? Чи не народ жували? Давай тест проведемо, а потім думатимемо… -Ну що ж. Нічого страաного нема. Але це природа тебе попереджає. Не можна їй суперечити. Вимагає, щоб ти народ жувала… Стас йшов до неї швидkими, впевненими кроками: — Ганно, я щасливий тебе бачити! Я зроблю ще спробу налагодити наші стосунkи.

Ти така безпорадна, а хочеш показати себе крутою. Я дуже хотів, щоб ти сама вибирала все, що твоїй душі завгодно. А ти, мабуть, сприйняла це як слабкість. Ти можеш говорити, що хочеш, але я тебе не відпущу. Я хочу, щоб ти стала мені дружиною. Не поспішай з відповіддю. Подумай! А тепер ми з тобою йдемо до ресторану. Згодна? І чому вона вирішила, що він мямля. Ось як «атакує», любо-дорого дивитися. Ну вона і дурепа, трохи такого чоловіка не прогавила. А ще Стас шалено любить її… Минули роки. Ганна та Стас живуть щасливо. Жінка, звичайно ж, не стала домогосподаркою. Але вона дбайлива мама двох чарівних дітей та любляча дружина.