Дочка познайомила мене зі своїм хлопцем, але він здався мені якимсь див ним. І з цього моменту почалися kонфлікти у нас із донькою

Моєї дружини не стало дуже рано. Нашій доньці Ані тоді було лише три роки. Дружина тяжко хво ріла, нічого не можна було вдіяти. Я почав один виховувати свою дочку. Після nохорону дружини я твердо вирішив, що більше ніколи не одружуся. Я однолюб, тому не уявляв свого життя з іншою людиною. Я намагався якнайбільше уваги приділяти своїй дочці, але розумів, що їй дуже не вистачає жіночої уваги та турботи. Коли вона вже знайшла роботу, то в неї з’явився наречений Валера. Коли хлопець уперше прийшов до нас додому, то мені здалося, що Валера надто молоденький, як школяр. Я необережно попросив його паспорт, щоб переконатися у віці, так хлопець образився на мене, разом з тим і Аня теж.

Потім ми все ж таки помирилися, я пояснив, що з мого боку було негарно як відразу просити паспорт. Але й вказав на помилки з боку Валери, він не мав ображатися як маленький. Ми мали відразу все обговорити. І тут Валера знову образився , Аня сказала, що через часті kонфлікти та непорозуміння їм краще жити окремо. Так донька з’їхала до Валери, і вона почала дуже рідко спілкуватися зі мною. Минув час, я тільки через родичів дізнався, що у моєї доньки народилася дитина і я став дідусем. Мені було сумно через те, що я не міг нормально спілкуватися з донькою. А потім ми зустрілися на дні народ ження моєї двоюрідної сестри.

Сестра мене вмовляла переписати квартиру на її сина, адже з донькою я все одно не спілкуюсь. Я не очікував від неї такого, але переписувати будинок на її сина не збирався. А потім підслухав розмову сестри з моєю дочкою на кухні. Сестра намагалася запровадити доньці те, що я її не люблю та спілкуватися не хочу, бо планую квартиру на племінника переписати. Тут я вийшов на кухню і впіймав сестру на подвійному обмані. Ми з донькою перестали спілкуватися з моєю сестрою, але цей виnадково дозволив нам разом поговорити і все з’ясувати. Виявилося, що й донька дуже су мувала за мною, хоче з онуком познайомити. З Валерою ми порозумілися, зараз близько спілкуємося. Я радий, що моя сім’я поряд зі мною.