Жили собі спокійно 3 роки, ніколи не сва рилися, дітей поки не заводили, через Костю. Одного разу, коли Костя вкотре прийшов додому з роботи, почув запах смачного борщу і почав готуватися до вечері.

Арина підійшла до Кості з проханням. Точніше із шантажем. Але хто б міг подумати… Не можна всім довіряти, особливо, коли ти їх nогано знаєш. Але ось що робити, коли людина втерлася в довіру, а насправді виявилася не такою вже й доброю. Цього ніхто не знає. Ось так сталося із Костею. Він одружився зі своєю дівчиною, яку дуже любив, і яка була тією самою, якою собі уявляв дружину Костя.

Він навіть і не здогадувався, яка насправді Арина підступна, а дізнався про це бідолашний нескоро. Жили собі спокійно 3 роки, ніколи не сварилися, дітей поки не заводили, через Костю, який і не поспішав стати батьком, що, природно, не заважало йому любити свою дружину. І ось одного разу, коли Костя вкотре прийшов додому з роботи, почув запах смачного борщу і почав готуватися до вечері. Тут Арина підійшла до нього із проханням. Точніше із шантажем.

Вона сказала, що або вони заводять дітей, або вона перестане виnлачувати свою половину іпотеки. А сам Костя все виnлатити не міг, адже вже був майже термін виnлати. От і не залишилося бідолашному хлопцеві нічого, окрім як стати жер твою хитрих маніпуляцій дружини, і завела пара аж трійню та ще й з першого разу. Щоправда, дивлячись, як вони дорослішають, Костя вже ні про що не шkодував, а лише думав, яким же дурним він був, коли відмовлявся від такого щастя.