Алла спочатку не хотіла, щоб хвора сестра чоловіка жила з ними і закатала істерику. Але як тільки приїхала спеціальна машина, яка привезла її, вона задумалася.

-Алла, ти розумієш, що вона моя сестра? Я не можу її кинути! -Сестра? А де була твоя сестра, коли тобі потрібна доnомога? Вона весь спадок собі присвоїла. Ну і де твоя батьківська квартира?- обурювалася жінка. — Продали, але ти сама знаєш чому. Олена дуже хвора, їй потрібні були гроші на лікування. Що їй залишалося робити? -Нічого. Але чому ми повин ні постійно через це страждати? Ти хоч уявляєш, як важко доглядати за лежачою хво рою? Ти весь день на роботі, це мені доведеться робити. Міняти брудні памперси, мити її, готувати для неї. А їй необхідні речі? Це все не дешево. -І що ти пропонуєш зробити? Кинути її? Я єдиний її близький родич. Сама вибирай, або сестра переїздить до нас, або я йду.

Чоловік похмуро попрямував до дверей. Алла почала міркувати. Їй довелося стільки інтриг сплести, щоб одружити на собі Миколая. Вона розлучила його з коханою, обмовила, що та наро дила дитину від іншого. А все заради забезпеченого життя. Микола неnoгано заробляє, а Алла сидить вдома і насолоджується життям. А раптом він дійсно піде? Ні, втрачати Миколу вона була не готова. Через тиждень приїхала спеціальна машина, яка привезла хвору. Побачивши вперше Олену за довгий час, Алла була здивована. Жінка сильно схудла і виглядала жа хливо. Аллу навіть жалість кольнула.

Перший час вона нормально стежила за жінкою, а потім вона їй набридла. Як раз в цей час чоловік поїхав на заробітки. Алла весь день стала гуляти з подружками, залишати одну жінку. -Будь ласка, не йди, — просила жінка. -Ага, робити мені нема чого з тобою сидіти. Набридла вже. Незабаром в речах Олени Алла знайшла золоті прикраси і все прибрала до рук. Під час її відсутності Олена віддала Богові душу. Чоловік, приїхавши, дуже важко переніс втрату. А коли він дізнався, що Алла була відсутня вдома, коли його сестрі стало погано, він розлютився і кинув її, повернувся до kоханої. Але прикраси не принесли Аллі щастя. Побачивши на жінці золоті прикраси, на неї напали грабіжники. Після отриманих травм, Алла почала пересуватися на візку. Ось такий бумеранг