Так як мої батьки добре знали батьків мого хлопця, вони забороняли виходити з дому. Вони вважали, що я не розумію за кого хочу вийти заміж.

У нас в школі був один хлопець, якого всі уникали через соціальний статус і матеріальне становище. Тільки я з ним спілкувалася, спершу з жалю, потім з любові. Незважаючи на сімейні nроблеми, мій бойфренд був чудовою людиною, оточував мене любов’ю і турботою. Так у нього не було грошей, щоб куnити шикарний букет, зате він носив мене на руках, коли ноги боліли через каблуки. Після закінчення школи ми вирішили розповісти про наші стосун ки моїм батькам. У хлопця батько сидів за крадіжку, а мати пила і лежала на дивані цілими днями.

Мої батьки добре знали мого однокласника і його батьків, так що з самого початку були проти наших відносин, забороняли виходити з дому. Хлопець всіляко намагався пояснити, що обожнює мене, ніколи не дасть в образу, але батьки мріяли про освіченого, багатого зятя. На четвертому курсі університету хлопець зробив мені пропозицію. — Ти взагалі розумієш, за кого хочеш вийти заміж, він ніщеброд. У нього немає вдома, батько сидить, мати п’є. Ти хочеш угробити своє життя? — сказала мати, а я була готова жити з коханим навіть на вулиці.

Незабаром ми зіграли весілля, переїхали в знімну квартиру. Я працювала в офісі, а чоловік з другом відкрили невеликий біз нес. У чоловіка золоті руки. Зараз у нас двоє дітей, своя квартира і машина. Чоловік як і раніше носить мене на руках, обожнює і доnомагає у всьому. Я в будь-яку хвилину можу покластися на нього, коли потрібно стежити за дітьми, готувати вечерю. Батьки нарешті зрозуміли, що сильно помилялися щодо зятя, він став для них сином, доnомагає батьків в господарстві і навіть називає їх мамою і татом. У чоловіка в дитинстві не було нормальної сім’ї, так що він намагається і працювати заради майбутнього наших дітей. Ось така казкова історія!