Петро зрозумів, що підвестися з унітазу самостійно не зможе. Він мав молоду нову дружину, але їй зателефонувати він не хотів, щоб не зганьбитися. Він вирішив покликати матір та друга. Далі ще цікавіше.

Петра Олексійовича скрутив радикуліт. Сильно скрутив. Зрозумів, що підвестися з унітазу самостійно не зможе. Добре молода дружина на роботі. Чи не зганьбиться. Ключі від квартири є ще у матері. Але вона хоч і міцна, але старенька. Під вісімдесят років. Благо телефон захопив із собою, коли йшов у туалет. Подзвонив матері, подзвонив другові Андрієві. Сидить, чекає, думає. Ось чого його потягло до молоденької . Ко лишня дружина, Ганна, його однолітка, міцна, господарська, домосідка. Набридла йому, чи бачите. Молоденької та гаряченької захотів. Ось і одержав. Молода дружина минулої ночі так загнала його в ліжку, що той зараз не може розігнутися. Адже спочатку все було чудово .

Нова дружина Петра, Аліна, тридцять п’ять років, спортивна, підтягнута постать, так і хвилює енергією. Самому Петру Олексійовичу вже за п’ятдесят, наростив живіт і на голові залисини. Аліна взяла його завзято, разом nодорожували, проводили разом весь вільний час. Але останнім часом Петро все частіше помічав, що втомлюється поряд з нею. При цьому він добре пам’ятає, що поряд з Анною відпочивав. За годину сидіння на унітазі, чим сильнішим був біль, тим сильніше думалося про роз лучення. Планував баrатоходові операції, як повернутися до Анни.

Відчинилися двері, прийшли мати з Андрієм. — Ну що, довела тебе молода ! Говорила тобі, щоб не йшов від Ганни, — бурчала мати, поки Андрій тягнув друга на ліжко. При цьому мати забула, що сама регулярно сварилася з ко лишньою невісткою. — Ось чого тебе на цю спортсменку потягло. Відразу було видно, що не потягнеш. І ось, будь ласка, склався трикутником. Це ж у тебе не вперше? — І раніше бувало, але не так сильно, — відповів Петро. — Ось! А наступного разу взагалі загнешся, — nродовжувала сердитися мати. — Мам, порадь, як мені Ганну повернути. Або доnоможи, переговори з нею…