Дружина брата не сподобалася мені з першого погляду. Але те, що вона влаштувала на святі мого чоловіка, я більше не стерпіла

Мій брат старший за мене. Він завжди був поруч зі мною. У нас багато грошей, але ми не виставляємо їх напоказ. Мій брат одружений, але мені не подобається його дружина. Вона дурна жінка, яка відчуває себе Всесвітом перед гостями. Перебуваючи у відпустці на дачі у друга в сільській місцевості, мій брат зіткнувся з нею. Не подумайте, що у мене упереджене ставлення до сільських, але стереотип сільської дівчини, що піднялася з бруду в князі, представлений в шлюбі мого брата. Вийшовши заміж, вона уявила себе королевою світу.

Вона почала розмовляти зверхньо з усіма. Все, що вона робить — це займається спортом і гуляє.Загалом-нестерпна пустушка. Брат любить свою дружину і не скупиться на неї, а вона витрачає час і гроші. Нещодавно батьки чоловіка, його сестра і кілька друзів були присутні на святкуванні Дня народження мого чоловіка. Запросили також мого брата і його дружину. Коли вони тільки увійшли в будинок, його дружина вже насупилася. Я точно не знаю, що вона очікувала побачити, але було очевидно, що вона розчарована. Її наряд підходив для нічного клубу.

Вона сиділа на телефоні і пила склянку за склянкою, поки не сп’яніла. Коли я попросив її вести себе тихіше після того, як вона вирішила влаштувати істерику братові, вона спробувала кинутися на мене. Їй нічого не сподобалося. Братові довелося вибачатися за те, що вона зірвала вечірку, тягнучи за собою на плечі дружину. Це було не вперше. Вона заміжня вже чотири роки, але за весь цей час так і не навчилася правильній поведінці. У неї є гроші, але не вистачає розуму. Я молюся, щоб або сталося диво і вона стала мудрішою, або щоб мій брат втратив терпіння і відправив її туди, звідки взяв. А поки я перестану давати їй ще можливість.