Ми проходили багато чого, бо батько покинув маму. Коли втретє одружився, ми з мамою думали, що він нарешті почне думати про сім’ю. Але одного разу мені зателефонувала її дружина та просила терміново прийти до них.

Таня пам’ятала, як її батьки сильно лаялися. Мама nлакала, але nродовжувала кричати на батька. Потім вона відчинила двері і просто виштовхнула його туди, почала кидати його речі з балкона. Тоді Таня не розуміла, чому мама виганяє тата. Лише згодом мама розповіла, що у батька з’явилася інша жінка, і вона просто не могла витримати такої зради. У Тані був молодший брат Альоша. Тепер всі турботи про брата перейшли на її плечі, тому що мамі доводилося багато працювати. Таня пам’ятає, як замість ігор із подругами, їй доводилося забирати брата із садка, а потім і зі школи. Вдома годувати його, мити посуд до маминого приходу, а потім робити з Альошею уроки.

Альоша був просто розпещений увагою з боку жінок з самого дитинства. І тому коли хлопчик виріс, то став ловеласом. Він часто змінював своїх дівчат. А як став старшим і одружився, то переїхав до своєї дружини жити. Мама і Таня раділи, думали, що тепер він став розсудливим і думатиме про сім’ю. Але ні, Альоша роз лучився з дружиною, потім був другий шлюб, а далі третій. У третьому він якраз таки затримався, бо йому було вже 35 та й жінка попалася гарна.

Якось Яна — третя дружина Альоші, в сльозах дзвонить Тані: -Забери свого брата, я не можу його більше терпіти. Таня відразу приїхала до них додому, але подружжя спеціально не розмовляли одне з одним. Довелося Тані провести розмову з кожним індивідуально. З’ясувалося, що Альоша один раз зрадив дружині, а Яна не може таке пробачити Альоші. Тоді Таня розповіла, як її матері важко було вирощувати двох дітей без батька. Як самій Тані його не вистачало. Після розмови з Танею, Яна все ж таки вирішила дати шанс Альоші. Вона відчинила двері, а на порозі, на колінах стояв Альоша, з великим букетом у руках і просив вибачення.