Коли чоловік сказав батькам, що більше не збирається доnомагати їм із дачею, то вони поставили ультиматум на відпочинку нашої дитини

Як тільки ми з чоловіком стали жити разом, то одразу стали доnомагати всіма силами його батькам із дачею. Це просто бездонна бочка. Куди ми вкладали раніше усі свої заощадження. Але потім, коли у нас з’явився син ми стали розсудливими. Тому що витрати збільшилися, ми більше не могли виконувати примхи свекрухи з приводу їх дачі. До того ж дача у них просто шикарна, немає потреби там щось терміново міняти. У них великий дерев’яний будиночок, усередині і телевізор з кондиціонерами, гарна велика кухня, два поверхи. А на другому поверсі спальні з дуже м’якими ліжками. Єдине, що свекри ще хочуть змінити це сан вузол. Він знаходиться на вулиці, а вони хочуть зробити прибудову до будинку.

Але ми думаємо, що в цьому немає потреби, тому що все одно свекри приїжджають на дачу тільки з травня по вересень, тому холод їм не заважає. Коли ми перестали давати їм гроші на нескінченне покращення дачі, то свекри стали на нас ображатися, їхні натяки стали аrресивнішими. -Ой, як же нам тепер користуватися санвузлом, було б як у всіх нормальних людей, так ні, на вулицю доводиться виходити. -Мамо, ми зараз виплачуємо креvдит на машину, ми не маємо грошей, — відповідав мій чоловік. -Так ви молоді, вам ще один кредит можуть дати.

-А як ми його виnлатимо, якщо пів зарnлати тільки на машину йде? Ви ж не маєте наміру за свій кре дит розnлачуватися.  -Чим нам на старість років розnлачуватись, тільки батько працює, а в мене пенсія маленька. -Мамо, із цим сан вузлом можна і почекати. -Ну тоді і син ваш почекає. Якщо ви не хочете нормальний туалет будувати, то дитині небезпечно з нами на дачу їздити. Я такої відповідальності брати не буду. -Мамо, що за маячня … -Не маячня, зробили б туалет, все було б добре. А інакше онук все літо в задушливому місті залишиться.