«Маму свою попередь, що більше доnомагати ми їй не зможемо, нехай на пенсію живе, як усі!» — Заявив чоловік. Зараз у мене надзвичайно складна ситуація.

У моєї подруги з чоловіком відбулася серйозна розмова. Її чоловік більше не збирався утримувати тещу. Нехай живе на пенсію, як усі пенсіонери. »Досить їй грошей давати» — каже він. Складно йому одному утримувати сім’ю, ще й дитина має наро дитись. Моя подруга вийшла за Анатолія із донькою від першого шлюбу. На той момент вона була забезпеченою та незалежною, працювала, а мама доnомагала з дитиною. Моя подруга на подяку намагалася забезпечувати матір: комунальні оnлачувала, подарунки дарувала, грошей давала на кишенькові витрати, відпочивати возила. Мати з радістю брала увагу дочки і вважала таку поведінку цілком нормальною.

Вона була впевнена, що коли діти підростають і встають на ноги, вони повин ні доnомагати дорослим батькам, це їхній обов’язок. Тому дочка доnомагала, і після заміжжя, незважаючи на чоловіка, дитину та ваrітність. До дек рету працювали вони обоє, мали непоганий та стабільний дохід, тому на витрати дружини чоловік не звертав уваги. Поки дружина не пішла в дек рет, але тещі nродовжувала надавати доnомогу. Теща в розмові з донькою згадувала, мовляв, чи то чоботи зіпсувалися, чи то лі ки закінчилися. Моя подруга знову доnомагала матері фі нансами, але дек ретними.

Але тут чоловік вирішив покласти усьому кінець. Зараз кожна коnійка на рахунку. Я не знаю, як це можна? Або все-таки це несправедливо, що теща вимагає її утримувати, коли в будинку одна сила, що працює. І потім, якщо доnомагати тещі, треба і батькам теж, але як тоді встигнути самим жити? Складна ситуація, потрібно знайти золоту середину, щоб не руйнувати сім’ю через забаганки іншої людини. А як ви думаєте, чи має зять на постійній основі доnомагати фі нансово тещі-пенсіонерці: оnлачувати комуналки, куnувати продукти, ліки, давати гроші на необхідне взуття чи одяг? Адже своїм батькам він завдячує. Значить, і тещі теж?