Після 5 років спільного і спокійного життя дружина мене дістала. Вона хотіла дітей, а я ні. Після чергової сварkи вона зникла з дому. Я її знайшов тільки кілька років потім. Вона була не одна.

За пять років спільного життя ми жили душа в душу, ніколи не сва рилися, вона приймала мене таким, який я є. Але в останній рік нашого спільного життя дружина почала постійно діставати мене, що хоче дітей. Я не люблю дітей, не хочу мати своїх. Вони постійно кричать, плачуть і все ламають. З-за них проходить любов партнерів — одні мінуси.

Ще я ревнував, думав, що дружина буде любити і піклуватися про когось ще, крім мене. І ось одного разу, під час чергової такої розмови з дружиною я не стримався і сказав все, що думаю. Дружина образилася, пішла до себе в кімнату. В той день я спав на дивані, а вранці пішов на роботу без сніданку. Прийшовши додому, я виявив, що дружина, як і її речі, зникли. Ні друзі, ні рідні не знали, куди вона зникла.

Незабаром я отримав папери на роз лучення, але де саме знаходилася дружина, залишалося таєм ницею. Я шукав її кілька років, поки одного разу виnадково не зустрів у магазині. В той день я поїхав провідати хво ру тітку в іншому місті. Вона була не сама, а з якимось чоловіком. Вони трималися за руки, а поруч стояла маленька дитина. Дружина посміхалася, але тоді її посмішка була набагато красивіше. Я навіть не підійшов привітатися з нею. А навіщо? Щастя потрібно цінувати, коли воно поруч.