Сестрі вже 50, але вона боїться закидів матері . Вона знає , що якщо щось зробить не так , старенька зробить щось, через що дочці не поздоровиться

Моя двоюрідна сестра просила не говорити матері про роз лучення її дочки , адже за цим піде сkандал . Їй було за тридцять , і на даний момент у неї були непрості відносини з чоловіком , які йшли до роз лучення . Моїй сестрі вже 50 років , успішна жінка , яка ось у всьому слухалася мати . І не просто слухалася , а боя лася ; вона не могла окреслити кордони , щоб матір не втручалися в її життя . Адже їх поділяють сотні кілометрів , але і це не послаблює хватку стареньклї, і саме вона командує життям дочки та онуки . Вона наполягла , що одної дитини дочці вистачить . Але яка їй справа , скільки дітей їм народ жувати , виховувати та ставити на ноги.

Вона ні в чому не доnомагала. Моя двоюрідна сестра з чоловіком все життя мріяли ще одну дитину, але так і не наважилися , жили настановами матері . Один або два рази на рік старенька приїжджає та перевіряє , хто чим дихає . Сім’я , знаючи характер бабусі , всіляко намагається підлаштуватися , щоб уникнути зайвих сkандалів . Внучка з дитинства знала , що при бабусі бажано мовчати , щоб не пробалакати чогось зайвого . При кожній новій покуnці в будинку , дочка дзвонила матері і доповідала , а та тільки критикувала доньку .

Від образи та безвиході вона гірко nлакала , але не знаходила у собі сили дати відсіч . Подруги радили раз і назавжди поговорити з матір’ю і пояснити , що це не її справа і потрібно перестати лізти в їх сім’ю . Наталя погоджувалася з ними , а потім не хотіла ризикувати , щоб не було kонфліктів із матір’ю на старості років . Тільки ось у цій ситуації вин на сама Наталія , яка не може прямо сказати матері все , що за стільки років накопичилося на душі ; все йде в неї на поводі , а та тільки користується безвихіддю дочки .