Як тільки Ася прийшла додому, Іра зателефонувала їй і повідомила, що чоловік зовсім і не пішов на рибалку, а сидить у кафе з іншого

Чоловік із ранку поїхав на рибалку з другом. З Вітей Діма дружив ще зі школи, але Ася так і не змогла потоваришувати з його дружиною. Ася намагалася з нею не спілкуватися, але того дня Іра напросилася до неї в гості. Випивши пару келихів вина, пляшку вона з собою принесла, Іра почала розмову: -Я щось дуже переживаю, — сказала Іра, пережовуючи чергову порцію млинців. -Чому? — Заради ввічливості, підтримуючи розмову, запитала Ася. — А як наші чоловіки поїхали на рибалку? Знаючи твого чоловіка, я сумніваюся. -А Що з моїм чоловіком не так? -Здається я зайве сказала, — поправляючи волосся, сказала Іра. Ася чекала від неї продовження розмови. Вона від початку знала, що Іра не просто прийшла до неї в гості. -Ну Ти ж знаєш його kолишню, Надю? Вона моя подруга, твій Діма з нею не порвав після весілля. Вони й досі зустрічаються, а Надія від нього ваrітна. -Але це неможливо. Діма не хоче дітей, каже, що зараз рано про дітей думати.

-А просто він від тебе не хоче, а ти про це не думала?-виразила Іра. Ася ледве стримувала себе, щоб не кинути в неї тарілку з млинцями. Але вона тихим, спокійним голосом сказала: -Бери свою пляшку і викидайся з мого будинку. Іра зі зловтіхою глянувши на Асю, взяла пляшку і вийшла. Діма весь час висилав фотографії з риболовлі, фоткав кожну пійману рибу. Ася не повірила їй, бо довіряла чоловікові, але хробак сумніву таки заліз до неї в душу. Чоловік повернувся з риболовлі задоволений та щасливий. Діма сказав, що домовилися поїхати на рибалку та наступні вихідні. -А Ти точно був на рибалці? Тут мені сказали, що ти був у kолишній? -І хто це наговорив на мене за моєї відсутності? — Запитав Діма, підносячи ложку. Він навіть не зніяковів і не був наляканий. -Не має значення хто, важливо правда чи ні? Але Діма сказав, що в нього, крім неї, нікого немає.

І якби він хотів бути з нею, то з нею б і одружився. Ася не стала nродовжувати. Наступного тижня, коли Ася повернулася з роботи, чоловіка не було вдома. Ася переодягалася, коли знову задзвонив її телефон. Ася спочатку хотіла вимкнути, але передумала. Це знову була Іра. -А Ти знаєш де зараз твій чоловік? Ми в кафе, він із Надею. Ось тобі доказ. Ася вимкнула телефон. За кілька хвилин вона отримала фото. На фото був щасливий Діма, обійнявшись з Надею. Ася хотіла nлакати, їй було дуже бол яче, побачивши чоловіка з іншою жінкою. Ася сиділа, дивилася на фото, коли почула шум у коридорі. Вона вибігла в коридор, а там стояв її Діма з другом. Почався дощ, і вони повернулися додому, на ньому був одяг, у якому він ніби не пішов у кафе. Ася показала чоловікові фотографію. То була фотографія чотирирічної давності. І справді, як вона не помітила, він там молодший виглядає. -Віть, можна з тобою сфотографуватися? — Запитала Ася. Через кілька хвилин Іра отримала смс із фотографією від Асі: «А ти знаєш, де зараз твій чоловік?»