Ніну вже дістав шум ремонту у сусідній квартирі, і вона пішла туди розібратися. Але тільки не чекала, що зустріне там ЙОГО…

Дочка працювала, роз лучилася з чоловіком чотири роки тому. Тож із онуком сиділа Ніна. Йому виповнилося три роки, рано для садка. Догляд за дитиною забирав багато сил. Ніна поклала Серьожку на денний сон, а сама налила собі зелений чай і сіла в крісло, щоб трохи відпочити. Утихомирену тишу порушив гучний звук дрилі. Сергій відразу прокинувся від різкого звуку і заnлакав. Ніна пішла заспокоювати малюка, а звук ніяк не хотів утихати. Тоді вона пішла сусідами, щоб зрозуміти, хто шумить, однак у сусідніх квартирах ремонту не було. У їхньому будинку постійно змінювалися господарі і перше, що вони починали – ремонт. І чомусь обов’язково починали шуміти в ті години, коли малюк спав. Ніна терпіла тиждень.

Весь цей час Сергій не міг заснути вдень, тому всю ніч вередував. Потім нерви жінки не витримали і вона пішла шукати квартиру, де цей нещасний ремонт роблять. Сусідка підказала, що це у сусідньому під’їзді. Ніна одягла дитину, взяла її за руку і пішла розбиратися. На п’ятому поверсі з’явилися два ремонтники. – Де господар? З квартири вийшов чоловік приблизно її віку. Ніна не стала стримуватись. -Ви, як на зло! Дитина у мене спить з години дня до трьох, і ви обов’язково свердлите в цей час! Вже тиждень! Скільки можна? Не можна перенести це іншим часом?! Якщо ви не припините, я вам покажу, де раки зимують!

Буду вночі по батареях стукати, і ви зрозумієте, що таке втратити спокій у власному будинку! Вона розраховувала, що чоловік їй щось у відповідь скаже, але лише розгублено кивнув. А Ніна гордо розвернулась і пішла. Шуміти в цей час перестали. А потім вона виnадково зустріла сусіда біля під’їзду, вона тоді поверталася з магазину і важко тягла важкі пакети з продуктами додому. Він запропонував доnомогти. -Нін, Ти мене що не впізнала? Жінка здивувалась і уважно придивилася. -Ні… -Ми разом навчалися в інституті, я за тобою доглядав. Володя я. Насилу, але згадалося. Він допоміг їй донести пакети, а Ніна запросила його до себе додому. Вони стали часто гуляти. Обидва не могли зрозуміти. Навіщо їх доля знову звела?