Тетяна просила сина, щоб він забув про свою Інну. Раптом у двері подзвонили. Коли вона відкрила двері і побачила її, вона не повірила своїм очам.

Напередодні Різдва Данило прийшов до мами не один, а за ручку з красивою дівчиною. Все було добре, вони навіть разом повечеряли. Ось тільки мама хлопця була не особливо рада. В її уявленні була зовсім інша невістка. Тетяна прибирала стіл і намагалася заспокоїти себе. Син частенько приходив злим і без настрою. Было зрозуміло, що він знову посварився зі своєю дівчиною. Одним з вечорів Тетяна сиділа на дивані, але знак згори змусив її встати з місця і помолитися. — Господи, ну не підходить вона йому… я ж мати, я відчуваю. Якщо це так, то пішли йому ту саму, — пошепки говорила вона. В її очах побіліло. Вона побачила сина з якоюсь дівчиною. Тривало це кілька секунд, але вона назавжди запам’ятала цю картину.

Син прийшов додому і зачинився у себе в кімнаті. — Данило, що сталося? Ти вже декілька годин сидиш там. — Мам, ми роз лучилися. Вона сказала, що не любить мене більше, — хлопець сказав це з таким обличчям, як у ображеної дитини. Тетяна дивилася на сина, їй було шкода його, вона підійшла і обняла його. — Все до кращого, синку! Ти обов’язково зустрінеш своє щастя, ось побачиш. Інна теж зрозуміла, що ви не підходите один одному, от і прийняла таке рішення. — І як мені тепер бути? — Ніяк! Живи собі, доля зробить все за тебе. Потім ти й згадувати її не будеш. Знайдеш своє щастя. Данило посміхнувся у відповідь.

Буквально через півгодини у двері подзвонила дівчина. Та сама, що Тетяна побачила, коли молилася. Вона виявилася їх новою сусідкою. Прийшла познайомитися з тортиком в руках. — Здрастуйте! Сьогодні у мене день народження, а я одна. Вирішила познайомитися з сусідами, ви були перші! – посміхаючись, сказала дівчина. — Данило, — крикнула вона. — Іди швидше сюди, у нас гості! Сусіди й самі не помітили, як почали спілкуватися щодня. Данило і Настя часто разом гуляли, веселилися. Заkохався він у неї по вуха, Настя теж була без розуму від хлопця. Рівно через рік Данила і Настя зіграли весілля. В той день наро дилася одна з найщасливіших родин у світі. Нічого в нашому житті не відбувається просто так…