Як тільки свекруха побачила мої квіти, стала безглузді речі говорити про них. Але що вона так підло вчинити зі мною, я і не підозрювала

Нещодавно ми переїхали в нову квартиру. І вирішила я розвести квіти. Спершу ми довго шукали потрібні горщики, землю завезли. Потім я почала підбирати рослини. Вибрала такі, щоб росли при будь-яких умовах, не загиналися, і розросталися красивою зеленню. Зрештою я розставила по квартирі сім горщиків з рослинами. Коли трохи облаштувалися, вирішили запросити свекруху в гості. Треба сказати, що у мене з нею хороші стосунkи. Зустрічаємося нечасто. Раз на рік. Тому ми підготувалися до її приїзду, накуnили делікатесів, які вона любить.

З собою вона привезла нам гостинці з городу. Після обіду свекруха ходила по квартирі, і захоплювалася нею. Але одне мене здивувало. Коли вона побачила рослини, аж вся напружувалася. Встане, зітхне, і далі піде. За вечерею свекруха запитала, звідки у нас квіти. Я відповіла, що сама їх посадила. — Не ті ти квіти вибрала, — гірко зітхнула свекруха. Не принесуть вони щастя. — У нас і без них щастя є. Квіти для краси просто. І тут свекруха розповіла кілька див них і неприємних історій, пов’язаних з рослинами. У сусідки чоловіка не стало, замерз минулої зими, і все через ту квітку. А ось цей, що у вітальні стоїть, дітей не любить.

У Семенівни, у молодих стояв такий в будинку. Так три роки дітей не могли завести. Ми з чоловіком, ледве стримувалися, щоб не розсміятися, але співчутливо кивали їй. Клавдія Петрівна зітхнула, і пішла спати. На наступний ранок, вона встала, як прийнято в селі, рано, напекла нам пироги до сніданку. Поснідавши, ми пішли на роботу. Коли я повернулася з роботи, мене біля порога зустріла радісна і задоволена Клавдія Петрівна — Олечка, я все зробила! Пішла прогулятися вдень, а біля магазину сидить бабуся, і квітами кімнатними в горщиках торгує. І не дороrо зовсім! Я і згадала про твої, невдалі. Моєму погляду постали горщики з алое, фікусом і геранню. Саме такий набір кімнатних квітів пови нен бути присутнім в кожній квартирі. Про те, куди вона діла мої квіти, я питати не стала, думаю, що це був сміттєпровід.