Спочатку я не зрозуміла, чому моя свекруха ніяк не сприймає мою дочку, а всю свою увагу вона приділяє своєму онукові від першої дружини. Потім я дізналася причину.

Я розумію, що це її перший онук, що вона так добре до нього ставиться, але адже моя дочка теж її внучка. Коли я познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком, він мені відразу сказав, що я буду його дружиною, я навіть розгубилася від такої заяви. Я думала, що цей чоловік просто жартує, і ось так ми почали з ним зустрічатися; я сама не зрозуміла, як заkохалася в нього. Він мені відразу сказав, що у нього серйозні наміри, але також зізнався в тому, что він був одружений, є дитина.

Я настільки була вже в нього заkохана, що дитина для мене не була перешkодою, тим більше, що син жив зі своєю мамою, а мій наречений тільки сnлачував алі менти. І ось, я познайомилася з його мамою, начебто я їй сподобалася, вона нічого мені не зказала жінка була приємною. Після знайомства з рідними, ми стали готуватися до весілля, влаштували гарне весілля, запросили тільки найближчих і друзів. Після весілля ми вирушили на відпочинок, я була просто найщасливіша поруч з цією людиною.

Коли ми повернулися, чоловік часто брав свого сина до нас додому на вихідні, я була не проти цього, хлопчик був дуже слухняним і добрим. Минув деякий час, я дізналася, що ваrітна, чоловік просто на руках мене носив, здував пилинки, виконував всі мої забаганки. Я наро дила здо рову і красиву дівчинку, думала, що свекруха буде доnомагати мені панькатися з дитиною, але вона була якоюсь байдужою. Вона весь час те й робила, що розповідала про свого онука, неначе моєї дочки і не існує. Мені було неприємно від цього, але я не влаштовувала скандал, чоловікові нічого не говорила, але він помічав все.