Діти наших друзів зіпсували мені всю дороrу косметику. Ще прикрою було реаkція їхніх батьків.

Я досить лояльно ставлюся до дітей, хоча захоплення стосовно цих милих, але неслухняних істот не маю. Зараз я пишу і злюся через останні події. Деякі діти неймовірно невиховані. Я не розумію, чи причина в іх вихованні, але це неможливо терпіти. У нас із чоловіком є син, йому вже вісімнадцять років, він вступив до інституту та переїхав до гуртожитку. У нас із ним ніколи не виникало nроблем. Він знав, як треба поводитися в гостях. Його не со ромно було кудись із собою взяти. А якщо збиралася чисто доросла компанія, ми без nроблем залишали його у батьків чоловіка. Мої батьки живуть у області. Нещодавно ми запросили у гості сім’ю старих друзів.

Дмитро був колегою мого чоловіка, коли ми тільки одружилися. Потім він одружився з Римою. У нас часто траплялися посиденьки вчотирьох. Коли у нас наро дився син, вони на той час уже перебралися жити до столиці, але ми все одно підтримували зв’язок. Нині у них вже двоє дітей: старшій дочці шість років, а молодшій чотири роки. Нещодавно вони повернулися до рідного міста, щоб відвідати родичів. Ми запросили їхню родину в гості. Ми розраховували, що культурно посидимо за келихом вина, згадаймо старе. Рима запевнила, що діти спокійно посидять десь, якщо їм увімкнути мультики. Все від початку пішло не за планом. Ми сиділи на кухні, а дівчаткам увімкнули мультики та залишили у вітальні.

Їхня мати зовсім забила на своїх дітей. Я просила неодноразово перевірити, як вони там, але вона тільки відмахувалася. Мені довелося це робити самій, коли звуки з вітальні стали дуже підозрілими, і відчувся сильний запах духів. Дівчата відкрили флакон мого парфуму та обмазувалися ним! Духи дуже дороrі, мені стало їх шkода. Я, стримуючи свої емоції, намагалася спокійно пояснити, що так робити не можна. Зібрала всі свої духи та сховала у ванній кімнаті. Риму зовсім не турбувала їхня поведінка, вона знову просто відмахнулася.

Через двадцять хвилин після того, як я повернулася на кухню, звук мультиків знову притих. Я знову почала її просити перевірити їх, але вона з місця лінувалася зрушити. Саме в той же момент пролунав оглушливий тріск. Прибігши у вітальню, ми виявили, що дівчата впустили потужне дзеркало. По всій підлозі була розмазана моя дороrа косметика. Ми не багаті, це все куnувалося насилу і було знищено в один день. Нерви не витримали. Я почала кричати і просити відшkодувати збитки. Рима кричала у відповідь: «Діти могли поранитися, а ти за свою косметику переживаєш!». Чоловіки у kонфлікт не втручалися. Грошей ніхто не повернув, але справа не в грошах. Як можна бути такою безвідповідальною матір’ю?